Пожежні мотопомпи HYUNDAI

ПОЖЕЖНІ МОТОПОМПИ HYUNDAI – ПОТУЖНИЙ НАПІР І ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ

Пожежні мотопомпи – універсальна техніка, завдяки якій стає можливою подача рідини під високим тиском і на достатню висоту. В основному це подача води з водойми, пожежної цистерни або колодязя через напірну магістраль. Пожежні високонапірні мотопомпи HYUNDAI розроблені і сконструйовані на заводах компанії – виробника, а тому відрізняються чудовою продуктивністю і потужним напором струменя води, що подається на висоту від сімдесяти до дев’яноста метрів.

МОЖЛИВІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Головні переваги пожежної техніки HYUNDAI – високий напір і автономність роботи. Оскільки помпа оснащена бензиновим мотором, то агрегат має широкий спектр застосування, так як є повністю автономним і абсолютно не вимагає наявності електромережі.

Подібні бензинові пристрої вже давно і успішно застосовуються для усунення промислових, лісових, сільськогосподарських і міських пожеж. Як відомо, пожежа – явище повністю некероване і передбачити характер такої надзвичайної ситуації просто неможливо. Як правило, виїжджаючи на усунення пожежі, бригада розраховує максимально близько підійти до вогнища загоряння, але найчастіше такої можливості немає, а значить, пожежна техніка повинна в обов’язково порядку укомплектовуватися пожежними мотопомпами HYUNDAI.

Пожежну техніку застосовують не тільки в екстремальних умовах, але також для поливу великих територій, де потрібна подача води на далекі відстані. Ще одна область застосування техніки – розмив грунту під напором, чистка авто, осушення ставка, басейну.

Ціна мотопомпи HYUNDAI доступна для фірм, організацій і підприємців. Вона цілком “по кишені” фермерам або дачникам, які можуть придбати високонапірний насос для поливу ділянок, що знаходяться на великій висоті.

Пожежні мотопомпи HYUNDAI – це техніка високої продуктивності, яка не вимагає професійних навичок від того, хто її застосовує.

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ МОТОПОМПИ ДЛЯ ПОЖЕЖІ

Механізм високонапірної пожежної мотопомпи мало чим відрізняється від інших видів мотопомп.

Пристрій агрегату являє собою відцентровий самовсмоктуючий насос і двигун внутрішнього згоряння. Самовсмоктування – гранично важлива функція для мотопомп, використовуваних для гасіння пожеж, оскільки гарантує миттєву подачу води. Насос не потрібно попередньо заливати водою, так як у нього є зворотний клапан. Вода подається відразу після запуску помпи.

Головне завдання пожежних мотопомп – швидко подати великий обсяг води до палаючої ділянки. Тому висока продуктивність (кількість води, що перекачується за хвилину) – невід’ємна характеристика пожежної помпи.

Пожежні бензинові мотопомпи ще називають високонапірними. Висота подачі дуже важлива при гасінні пожеж в містах, при загорянні багатоповерхових будівель. Південнокорейська мотопомпа також відрізняється потужним напором – вона подає водяний стовп висотою до 70 метрів.

Багато уваги приділяється гарантії безпеки при роботі з мотопомпою. А ще корейські виробники роблять своїм пожежні помпи легкими і зручними в роботі.

ПЕРЕВАГИ ПОЖЕЖНИХ МОТОПОМП HYUNDAI

Відмінні риси пожежних мотопомп HYUNDAI полягають в наступних факторах:

  • Заводський двигун Хюндай. Високонапірні помпи оснащені досить потужними професійними моторами зі збільшеним моторесурсом і економною витратою масла і бензину. Споживання розраховане на те, щоб одноразової заправки було достатньо для більш ніж 10 годин постійної роботи.
  • Системи захисту двигуна. Високонапірні мотопомпи ефективно долають серйозні навантаження, функціонуючи на максимальній потужності. При цьому двигун працює на всю міць, оскільки має вбудований захист від перегріву – сучасну охолоджуючу систему, яка позитивно позначається на довговічності техніки. Оберегти мотор від зносу допомагає і автоматичний датчик контролю рівня масла.
  • Алюмінієвий корпус. Алюміній, вилитий під тиском – легкий і дуже міцний матеріал. Він не обтяжує ваги мотопомпи, але робить її стійкою до пошкоджень, різних температур (високим або низьким) і корозії.
  • Чавунна крильчатка. Пожежні мотопомпи HYUNDAI оснащені крильчаткою з якісного чавуну з вкрапленнями хрому. Надійність крильчатки – важливий показник пожежної техніки, так як він відповідає за швидке обертання. Дійсно, від швидкості обертання крильчатки буде залежати всмоктування і подача під тиском максимальної кількості рідини.
  • Надійна рама. Слід також відзначити якісну роботу пожежного агрегату при нестійких погодних умовах, наприклад в мороз або спекотну літню спеку. Високонапірні помпи Хюндай можуть функціонувати на будь-якій території і в будь-який час року, так як мають надійну раму, яка забезпечує надійність і стійкість техніки. На горбистій робочій поверхні пожежну мотопомпу HYUNDAI можна добре і міцно закріпити, застосовуючи захисну раму.

ВАЖЛИВІ МОМЕНТИ ПРИ ВИБОРІ ПОЖЕЖНОЇ МОТОПОМПИ HYUNDAI

Основне завдання мотопомпи для гасіння пожеж – забезпечення підсосу води і подальшої подачі до вогнища загоряння. Як вибрати високонапірну пожежну мотопомпу HYUNDAI, найбільш підходящу для виконання передбачуваних завдань – це питання, відповідь на яке можливий тільки, якщо врахувати кілька важливих показників:

  • обсяг рідини, що подається за хвилину – продуктивність агрегату;
  • максимальна висота, на яку здійснюється подача рідини;
  • потужність двигуна;

Бувають ситуації, коли дістатися до вогнища пожежі не представляється можливим, а джерело води розташований занадто далеко. Для таких ситуацій доцільно вибирати мотопомпу, яка може перекачувати воду по довгих рукавах, не втрачаючи продуктивність на виході. Таку ж модель варто вибирати для поливу сільськогосподарських ділянок, які розташовані занадто високо і далеко від водойми. Оптимальний варіант для таких завдань – мотопомпа HYUNDAI з робочим тиском 12 атмосфер. Такий агрегат дає можливість прокачувати воду по рукавах довжиною до 700 м.

ПРИДБАТИ ПОЖЕЖНУ МОТОПОМПУ HYUNDAI ВИСОКОЇ ЯКОСТІ

Сьогодні у продажу представлені різні моделі пожежних агрегатів HYUNDAI. Серед найпопулярніших можна виділити ті, які характеризуються високою економічністю. Наприклад, деякі моделі подають воду на 70 метрів, а витрата бензину становить не більше одного літра на годину. Для тих, хто шукає найекономнішу модель, варто придивитися до мотопомпи, яка споживає всього 0,6 літра бензину на годину, при цьому її продуктивність – підйом води на висоту півсотні метрів.

Якщо вам важко з вибором моделі пожежної мотопомпи HYUNDAI, то варто звернутися за консультацією до фахівців нашого інтернет-магазину. Вони нададуть грамотну консультацію і допоможуть визначитися з вибором техніки. Детальні характеристики кожного пожежного агрегату ви можете знайти безпосередньо на нашому сайті. Під кожним товаром є докладний опис мотопомпи, орієнтуючись на яке, ви зможете зробити свій вибір. Всі агрегати, представлені на нашому сайті, відрізняються надійністю і довговічністю. Сьогодні купити мотопомпу HYUNDAI з високим напором дуже просто. Все, що від вас вимагається – ознайомитися з товарами в нашому каталозі, зателефонувати за вказаними на сайті номерами і підтвердити своє замовлення.

У каталозі товарів на сайті ви знайдете різні види високонапірних пожежних мотопомп HYUNDAI, технічні характеристики яких вас приємно здивують. Ми поширюємо тільки якісну техніку HYUNDAI, яка відрізняється заводським складанням і надійністю навіть при інтенсивній експлуатації агрегатів.