Електричні газонокосарки для догляду за газоном

Газонокосарка електрична – для догляду за газонами

Завжди приємно і комфортно проходити біля території, на якій розташовуються доглянуті газони, доглянуті галявини. Однак щоб досягти краси на ділянці, необхідно витратити час і докласти певних зусиль. Якщо газони підстригаються вчасно, то вони не встигають пожовтіти, а залишаються яскраво зеленими і привабливими. Для догляду за насадженнями фахівці і рекомендують використовувати газонокосарки.

Переваги електричних агрегатів

Пристроїв, що працюють від електрики існує кілька видів і вибирати газонокосарку необхідно після вивчення моделей. Так, електрична газонокосарка стане відмінним рішенням для робіт на рівних невеликих площах. Пристрій дуже простий в управлінні, проте поводитися з ним варто все ж акуратно і з особливою обережністю. Агрегат майже безшумний в роботі і має невелику вагу, високу потужність. Додаткового обслуговування електричної газонокосарки не потрібно. Єдиним недоліком пристрою є кабель, який може заважати при проведенні заходів з облагороджування території і який можна легко пошкодити. Якщо у газонокосарки електричний кабель буде яскравого кольору, то це допоможе вберегти його від випадкового пошкодження, тому що провід завжди буде явно помітний. Електричні газонокосарки – пристрої екологічні і компактні. Ніж агрегату блокується в момент відключення пристрою від мережі, тому про безпеку переживати не варто. Багатоступеневе регулювання зрізу порослі дає можливість підтримувати територію в ідеальному стані.

Популярні моделі електричних газонокосарок

Як приклад розглянемо дві кращі моделі електрогазонокосарок. Отже, Hyundai LE 4210 -газонокосарка з параметром потужності в 1800 Вт. Ширина захоплення ріжучого елемента – 42 см. головні переваги:

  • можливість покосу трави уздовж стін і парканів;
  • регульована висота скошування;
  • м’який травозбірник місткістю 50 л;
  • складається і регулюється по зросту оператора ручка.

Модель Hyundai LE 4600S – газонокосарка, яка легко обробить площу до 500 м2. З Попередньою моделлю вона ідентична за потужністю. Висота скосу рослинності від 20 до 55 мм. Обсяг травозбірника відповідає 60 літрам. Основною відмінністю від попередньої моделі є привід на задні колеса, за допомогою якого значно полегшується робота агрегатом. Дана косарка – гідний агрегат, призначений для стрижки територій середньої площі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *