Мотопомпи HYUNDAI для брудної води

МОТОПОМПИ ДЛЯ БРУДНОЇ ВОДИ HYUNDAI – ПРОФЕСІОНАЛИ З ВИКАЧУВАННЯ ЗАСМІЧЕНИХ ВОД

Грязьові мотопомпи від корейського виробника HYUNDAI – потужні і високопродуктивні агрегати, призначені для відкачування рідин, що має високий відсоток сміття і різних домішок.

Мотопомпа HYUNDAI для брудної води має масу незаперечних переваг перед стандартним виконанням насоса, який функціонує від електричного мотора. Це високий ступінь ефективності і можливість автономного функціонування, без потреби під’єднання до електромережі.

КОЛИ ДОЦІЛЬНО ЗАСТОСОВУВАТИ МОТОПОМПУ ДЛЯ БРУДНОЇ ВОДИ

Апарат для відкачування брудної води актуальний для різних галузей, особливо будівництва, нафтової промисловості, комунальних служб, а також під час виконання деяких робіт в побуті.

Базове завдання, яке під силу вирішити агрегату для відкачування брудної води – відкачування різноманітних рідин з вкрапленнями фракцій різного розміру. При цьому ступінь забруднення повинна відповідати виконанню апарату, що дозволить успішно застосувати техніку.

Мотопомпа для брудної води HYUNDAI може виробляти відкачування води з будь-яких об’єктів, наприклад, апарат незамінний, коли є необхідність відкачати воду з колодязя або водойми, особливо з домішками піску і грунту. Таке часте і поширене явище, як затоплення підвалів будинку (внаслідок паводків, дощів або через погану гідроізоляції) вирішується швидко і ефективно тільки із застосуванням помпи для брудної води.

Невелика і зручна в роботі мотопомпа завжди є на озброєнні в аварійно-рятувальних бригад і служб МНС, адже без неї не обійтися там, де трапляються повені, коли необхідно швидко зреагувати і відкачати воду з погребів і житлових будівель.

Компанія Хюндай представляє свої грязьові мотопомпи як пристрої для професіоналів, оскільки вони потужні і продуктивні. Але для того, щоб скористатися таким апаратом, не обов’язково мати певні навички, адже експлуатація техніки досить проста. Тому вона часто використовується і для вирішення побутових проблем.

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ І ПЕРЕВАГИ

Що стосується будови мотопомп для відкачування брудної води, то в їх конструкції є два базових вузла: відкачуюча система і двигун внутрішнього згоряння. Головна особливість – наявність надійного бензинового двигуна, який ідеально пристосований до постійних навантажень і щоденної роботи. У мотопомпах використовуються Корейські заводські двигуни – потужні і економічні одночасно.

Корпус апарату зроблений з алюмінію. Алюміній литий під тиском, він одночасно легкий і дуже міцний. Такий метал не піддається корозії, не реагує на високі і низькі температури, не схильний до деформації, що сприяє продовженню терміну служби пристрою. Литий корпус агрегату має кришку, яка міцно зафіксована гвинтами. Для забезпечення герметичності виробник забезпечив техніку ущільнювальною прокладкою.

Корпус помпи розміщений в сталевій рамі. Рама виконує кілька функцій: захист від ударів, зручність перенесення, стійкість при установці. Крім цього, рама оснащена демпферними подушками, що знижують вібрацію.

Мотопомпи для брудної води Hyundai відрізняються невеликими розмірами і легким транспортуванням при підвищеній продуктивності, що сприяє їх популярності серед комунальних служб і населення.

ПРИНЦИП РОБОТИ МОТОПОМПИ ДЛЯ БРУДНОЇ ВОДИ HYUNDAI

Пристрій для відкачування брудної води HYUNDAI виробляє злив води з насоса за допомогою спеціального патрубка і пробки. Верхня частина оснащена деталлю для приєднання напірного рукава. Слід зазначити, що довговічність і надійність пристрою забезпечують ущільнювальні прокладки між усіма сполуками конструкції.

Принцип дії грязьової мотопомпи складається з наступних послідовних процесів:

  • зв’язок крильчатки і мотора забезпечує виникнення відцентрової сили;
  • під дією відцентрової сили відбувається перекачування води;
  • робоче колесо з крильчаткою виконує відкид води з корпусу у напрямку до патрубка. У робочого колеса діаметр збільшений;
  • перекидання рідини здійснюється по шлангах, які зміцнюються на корпусі хомутами.

Потрібно відзначити, що мотопомпа HYUNDAI також працює на базі принципу розрядження в системі, що дає можливість впливати на клапан і відкачувати воду за допомогою патрубка.

ЯК ВИБРАТИ МОТОПОМПУ ДЛЯ БРУДНОЇ ВОДИ HYUNDAI

Базові критерії, які слід враховувати, якщо ви вирішили купити мотопомпу HYUNDAI для брудної води – витрата палива, а також натиск агрегату під час інтенсивної відкачування рідини. Якщо ви запланували відкачування води з досить великими фракціями забруднень, то необхідно звертати увагу на апарати, які мають високий ступінь продуктивності.

Для того, щоб зробити повноцінне перекачування брудної води мотопомпа повинна бути оснащена чотиритактним мотором (саме такі двигуни використовує корейський бренд Хюндай). Якщо ж двигун буде двотактним, то такий пристрій підійде лише для перекачування чистої або трохи забрудненої рідини.

Грязьова мотопомпа влаштована так, що коефіцієнт корисної дії грязьовий у неї знижується, якщо забрудненість рідини підвищена. То є, чим брудніше вода, яку ви хочете відкачати – тим потужніша модель вам потрібна.

Важливо пам’ятати, що від продуктивності пристрою залежать і його вага і розміри. Так, чим вище продуктивність бензинової мотопомпи HYUNDAI, тим більше її вага. Деякі моделі можуть досягати до 60 кг, тому якщо ви шукаєте мобільний пристрій, який можна швидко транспортувати з однієї робочої зони в іншу, то зверніть увагу на мотопомпу HYUNDAI HYT 83. Її вага складає всього 36 кг., і вона має високу продуктивність – 917 л/хв.

Ціна мотопомпи для брудної води HYUNDAI завжди буде на порядок дорожче, ніж моделі для перекачування слабо-забрудненою рідиною. Це пояснюється наявністю на вхідному патрубку не просто сита, а декількох фільтрів з отворами, що допускають прохід домішок діаметром до 30 мм, а також використанням дорогих матеріалів для нутрощів насоса: крильчатки, патрубків. Але варто переплатити, якщо ви збираєтеся викачувати брудну воду, адже помпа для чистої води не витримає напору води з брудом на сито і крильчатку, і двигун вийде з ладу.

ОСОБЛИВОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ МОТОПОМПИ HYUNDAI

Незважаючи на те, що подібна техніка застосовується в досить жорстких умовах, все ж, не слід ігнорувати правила використання пристрою. Дотримуючись правил, ви зможете зберегти техніку і уникнути поломок. У зв’язку з тим, що під час роботи мотопомпи накопичуються вихлопні гази, слід утриматися від використання техніки в закритих приміщеннях без можливості провітрювання. Ні в якому разі не намагайтеся зробити заправку пристрою при функціонуючому двигуні. Правильна заправка проводиться через кілька хвилин після повного охолодження пристрою. Зверніть увагу, що перед тим, як включити мотопомпу HYUNDAI, ви повинні переконатися у відсутності швидко-займистих предметів на робочій території.

Ще один не менш важливий момент, на який слід звернути увагу перед включенням техніки – відсутність перегріву і протікання, ретельна перевірка всіх сполучних елементів і шлангів. Встановлюйте пристрій тільки на рівній робочій поверхні.