Мотопомпи HYUNDAI для чистої води

МОТОПОМПИ HYUNDAI ДЛЯ ЧИСТОЇ ВОДИ – ПОЛИВ І ЗРОШЕННЯ ДАЧНИХ ДІЛЯНОК

Для того, щоб отримати хороший урожай, потрібно забезпечити садові та городні сільськогосподарські ділянки рясним і частим поливом, особливо жарким літом. В цьому випадку найнадійнішими помічниками стануть мотопомпи HYUNDAI. Сконструйовані і зібрані на заводському обладнанні південнокорейської компанії Хюндай, ці агрегати відрізняються потужністю, надійністю і компактністю, а бензиновий двигун дозволяє їм працювати автономно, в будь-якому місці і в будь-яких умовах, що сприяє високій популярності серед аграріїв.

Корейські бензинові помпи для чистої води відносяться до класу побутових пристроїв, але при цьому відрізняються підвищеною продуктивністю і економним споживанням палива, тому часто використовуються і в професійних сферах. Необхідність використовувати техніку для перекачування чистої води часто виникає під час будівництва, при комунальних роботах, на промислових підприємствах. Мотопомпам для чистої води також притаманна така незамінна якість, як універсальність. Вони можуть качати воду з водойми (чисту або слабо-забруднену), з частинками домішок до 5-8 мм в діаметрі і піднімати її на височину, де знаходиться земельна ділянка. Крім поливу, цей агрегат також може перекачувати воду для водопостачання будинку або дачі.

Мотопомпи HYUNDAI – невід’ємна частина для роботи на дачних ділянках, адже така техніка дозволяє вирішувати завдання будь-якої складності, пов’язані з оснащенням водою на робочій території, аж до непередбачених ситуацій, коли відбувається прорив води. Без подібної техніки просто неможливо відкачувати воду з джерел, щоб в подальшому застосувати її для побутових робіт.

ПЛЮСИ І ОСОБЛИВОСТІ МОТОПОМП ДЛЯ ЧИСТОЇ ВОДИ HYUNDAI

Механізм мотопомпи складається з наступних деталей: качаючий вузол, двигун, паливний бак і безліч комплектуючих. На вхідному патрубку встановлений фільтр-сито, з легкістю пропускає в механізм насоса тверді частинки в діаметрі не більше 5-8 мм (залежить від моделі). Відмінною особливістю бензинових помп для чистої води від корейського виробника Хюндай є використання високоякісних матеріалів в конструкції.

Корпус помпи зроблений з литого під тиском алюмінію, міцного і легкого одночасно. Такий корпус не піддається деформації і корозії. Щоб убезпечити його, а також інші частини пристрою від ударів і механічних пошкоджень, помпа укладена в раму зі сталевих труб. Раму використовують і як ручки для перенесення, а також вона забезпечує стійкість мотопомпи при роботі і сильно знижує вібрацію.

Крім цього, користувачі відзначають наступні переваги мотопомп Хюндай:

  • Оригінальні заводські двигуни. Агрегати HYUNDAI для відкачування чистої води відрізняються довговічністю і надійністю через встановлені бензинові двигуни виробництва HYUNDAI. Це потужні чотиритактні двигуни, що є рідкістю для помп побутового класу. Двигуни мають вражаючий ресурс роботи і верхньоклапанну систему циліндрів, що гарантує економність палива і малошумність в роботі. Встановлено хороше примусове охолодження, тому агрегат працює довго, не перегріваючись.
  • Збільшений бак для палива. Обсяг паливного бака дає можливість працювати більше 10 годин без перерви на заправку. На баку є індикатор, який вказує на рівень палива.
  • Індикатор контролю рівня масла. Для захисту двигуна від перевантаження, є датчик, який контролює рівень масла в картері. Він спрацьовує автоматично при нестачі мастила, що продовжує термін служби двигуна.
  • Компактність і маленька вага. Головне достоїнство агрегату для відкачування чистої води HYUNDAI полягає в тому, що апарат виконує досить великий спектр завдань, при цьому маючи невеликі розміри. Мотопомпа відрізняється також досить легкою вагою, що дає можливість транспортувати апарат в звичайній сумці-перенесенні і перевозити з місця на місце.
  • Легке транспортування. Ще один плюс техніки – можливість швидко і без особливих зусиль перенести апарат в будь-яку робочу зону. Дійсно, транспортування не займає багато часу, тому вже протягом декількох хвилин ви зможете повернутися до роботи на іншому об’єкті. Перенести мотопомпу для чистої води можна зі знятими рукавами для нагнітання і всмоктування. В особливих умовах для зберігання техніка не потребує, головне, очистити місце зберігання від легкозаймистих речей.
  • Нескладна експлуатація. Не обов’язково мати навички, щоб скористатися технікою, тому перед роботою вам не доведеться вникати в величезну інструкцію з експлуатації апарату. Незважаючи на це, все ж, з інструкцією слід ознайомитися, особливу увагу потрібно приділити розділу «правила використання техніки».

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРИ ВИБОРІ МОТОПОМПИ ДЛЯ ЧИСТОЇ ВОДИ

Головна характеристика, яку слід врахувати при виборі техніки – чистота води, яку апарат буде перекачувати. Пам’ятайте, що мотопомпи HYUNDAI, які розроблені для перекачування чистої або слабо забрудненої рідини можуть перекачувати воду, в якій містяться частинки у вигляді піску, при цьому розмір включень не повинен перевищувати 8мм. Якщо планується перекачування рідин, які мають включення розміром понад 15 мм, то застосування мотопомпи для чистої води в даному випадку не доцільно. Такі роботи вимагають агрегату для брудної води HYUNDAI.

Сфера застосування мотопомпи для чистої води HYUNDAI – полив дачної ділянки, тому рівень підняття води мотопомпою – одна з найважливіших її характеристик. Бензинові помпи Хюндай мають висоту підняття 25-30 метрів, це відмінний показник , а тому вони ідеальні для ділянки, яка знаходиться вгорі, далеко від водойми, а також для горбистих ділянок. Якщо ж в планах трудомісткі роботи з перекачування великих обсягів рідини, то мотопомпа з чотиритактним бензиновим двигуном впорається з ними без проблем. Іноді її використовують і для масштабних робіт, наприклад, зрошення полів, вибираючи модель з найбільшою продуктивністю.

Щоб забезпечити безпечну роботу техніки і виключити потрапляння частинок великого розміру всередину конструкції, слід завжди застосовувати фільтр. Фільтр слід надягати на всмоктуючий шланг, що дозволить збільшити термін експлуатації апарату.

ВАЖЛИВІ ПРАВИЛА ПРИ РОБОТІ З МОТОПОМПОЮ

Експлуатація техніки відбувається в досить жорстких умовах, але це не дозволяє власнику пристрою ігнорувати важливі правила, зазначені в інструкції. Саме дотримання правил дозволяє значно підвищити термін експлуатації пристрою і попередити можливі поломки. Відомо, що в процесі роботи мотопомпа накопичує вихлопні гази, тому дуже важливо застосовувати техніку тільки в провітрюваних приміщеннях. Крім того, слід заправляти пристрій тільки в відключеному стані. Після відключення апарату, слід дочекатися його повного охолодження, а потім зробити заправку. Територія, на якій плануються роботи з перекачування рідини, повинна бути звільнена від легкозаймистих предметів. Перед тим, як ви запустите мотопомпу HYUNDAI, переконайтеся, що пристрій не має протікання, а також перевірте всі з’єднувальні елементи.

ЯКІСНІ МОТОПОМПИ ДЛЯ ЧИСТОЇ ВОДИ

Якщо ви плануєте роботи з перекачування рідини, то вам неодмінно слід купити мотопомпу HYUNDAI для чистої води високої якості. Ознайомившись з особливостями експлуатації подібної техніки, можна сміливо вибирати пристрій для роботи. Якщо ви відчуваєте складнощі при виборі техніки, то потрібно прислухатися до порад фахівця. Вартість мотопомпи для чистої води HYUNDAI невисока, вони дешевше грязьових і високонапірних помп, можна вважати помірною, тому кожен може дозволити собі таку покупку.