Інші категорії

Доставка і оплата

Доставка і оплата

Доставка товару по Україні:

Доставка по Україні проводиться перевізником “Нова Пошта” відповідно до її тарифікації та термінів. Для замовлення Вам необхідно вказати номер складу у Вашому місті з якого Ви хочете забрати посилку, з урахуванням пропускної спроможності відділення за габаритами та вагою (оскільки багато відділень мають обмеження, як за вагою так і за габаритами товарів, що приймаються), заповнити форму замовлення із зазначенням прізвища, імені та контактного телефону одержувача.

Зробити це можна вручну через наш сайт, або зателефонувавши на один із номерів – повідомити дані нашим менеджерам.

Оплата можлива трьома на Ваш вибір способами:

  • Післяплата – скориставшись послугою перевізника “накладний платіж” (коли ми відправляємо вантаж, а Ви оплачуєте його на відділенні перевізника зі сплатою комісії за зворотне відправлення грошей).
  • Карткою – здійснивши оплату на сайті Інтернет – магазину через систему LiqPay від ПриватБанк, після чого ми робимо відправку і Ви отримуєте вантаж без будь-яких комісій фірми перевізника.
  • Розрахунковий рахунок – для фізичних та юридичних осіб можна оплатити товар по Рахунку-фактурі від ФОП без ПДВ.

Як правило відправка здійснюється в день замовлення, або наступного дня після замовлення післяплатою або оплати.

*Доставка товару, замовленого в інтернет – магазині, здійснюється транспортною компанією Нова Пошта до найближчого відділення в місті Покупця, або адресною доставкою. Доставка за рахунок відправника розповсюджується на всю садово – паркову техніку, вартість якої не менше 2500 грн.

Top
error: Контент захищений!!!
X