Переваги гібридних генераторів HYUNDAI

ГІБРИДНІ ГЕНЕРАТОРИ HYUNDAIЗНАЧНА ЕКОНОМІЯ НА ВАРТОСТІ ПАЛИВА

Двопаливні генератори HYUNDAI – одна з новітніх розробок південнокорейської компанії, що дозволяє автономно працювати на двох видах палива: бензині та газі. Пряме призначення цих потужних електростанцій – це забезпечення електроенергією заміського будинку, дачної ділянки або офісу в разі відключення центрального енергопостачання. Генеруєма потужність дозволяє живити освітлення будинку, побутові прилади, електричні інструменти, а можливість безперервно працювати близько 20 годин робить гібридні електростанції HYUNDAI затребуваними не тільки для побутових потреб, а й для професійних.

Ключовим моментом таких пристроїв є їх універсальність, тобто використання в якості палива бензину і зрідженого газу пропан-бутан. Підвищений інтерес до них населення України пояснюється просто: генератори газ-бензин – це суттєва економічна вигода, що є важливим важелем купівельного попиту в часи економічної кризи.

Сьогодні корейський концерн “Хюндай” представляє до продажу в Україні дві моделі генераторів газ-бензин, які є чудовою альтернативою однотопливним генераторам. Одна з них HHY 3020 FG, потужністю 3 кВт, рекомендується для використання в якості резервного джерела електроенергії в побуті, а інша (HHY 7020 FGЕ, є більш потужною 5,5 кВт, оснащена електростартером, тому позиціонується, як професійна: для будівельних об’єктів, виробництва, бізнесу.

КОМБІНОВАНА ПАЛИВНА СИСТЕМА

Електростанції на бензині і газі користуються великим попитом, але, в той же час, є рідкістю на світовому ринку генераторів. Причина – більш складне виробництво, що вимагає високої точності і якості виконання. Оскільки компанія HYUNDAI виготовляє ці генератори на власному заводському обладнанні в Китаї, то їх якість і надійність не ставиться під сумнів.

Генератори газ-бензин Хендай проходять жорстке тестування на всіх етапах виробництва, а тому абсолютно безпечні у використанні, мають високі технічні параметри і здатні до довгої роботи при максимальних навантаженнях.

Конструкція таких пристроїв більш складна, ніж бензинових або дизельних. Основна особливість будови – наявність комбінованої паливної системи (газового модуля) з можливістю підключення зрідженого газу. Ця система компактна за своїми розмірами і практично не впливає на загальну вагу генератора. У неї входить коннектор, що забезпечує швидке перемикання з одного виду палива на інше. Щоб генератор почав працювати від газового балона, необхідно запустити його двигун на бензині і попрацювати на ньому кілька хвилин. Потім можна проводити перемикання на газ. На газовому балоні в обов’язковому порядку повинен бути клапан і редуктор – для регулювання тиску газу. Зазвичай підключення проводять до газових балонів, із суворим дотриманням інструкції, що додається, але існує й інша можливість – приєднання безпосередньо до центрального газопроводу.

Генератори на бензині і зрідженому газі відрізняються також відкритою конструкцією – вони знаходяться всередині продуманої сталевої рами з великим діаметром труб. Рама виконує кілька функцій:

 • витримує фізичні навантаження і захищає від пошкоджень двигун, альтернатор, паливний бак і газовий модуль;
 • підвищує стійкість агрегату під час роботи;
 • служить для зручного перенесення за допомогою бічних захоплень;
 • знижує рівень вібрації: завдяки встановленим пружинам і демпферним подушкам добре гасяться механічні коливання при роботі двигуна.

У додатковий комплект також входять транспортувальні колеса, на які можна встановити комбіновані генератори Хюндай для їх зручного перевезення.

ЕКОНОМІЧНІ ПЕРЕВАГИ ГІБРИДНИХ ГЕНЕРАТОРІВ

Через ускладненої конструкції, ціна двопаливних генераторів вище, ніж бензинових. Але різниця у вартості окупається за 200 мотогодин роботи. Причина – суттєва економія на паливі. Якщо бензиновий генератор потужністю в 5 кВт використовує за добу 20-25 літрів бензину, то при перемиканні його на зріджений газ від балона, отримуємо економію палива до 40%. Обсяг газового балона – 25 л, його можна заправити на будь-якій газовій заправці. Крім того, на сьогоднішній день, газ, навіть після подорожчання, все одно коштує в рази дешевше бензину. Таким чином, ми істотно економимо кошти, палива потрібно менше і коштує воно на порядок нижче.

При відповідному дозволі від газової служби, ви можете підключити генератори з комбінованою системою споживання до магістрального газопроводу, використовуючи спеціальний перехідник і редуктор. Таке стаціонарне підключення дозволить ще більше заощадити на паливі і усуне деякі незручності, що виникають при транспортуванні балонів з газом. Таким чином, рішення купити гібридний генератор HYUNDAI, надає унікальну можливість добре прорахувати і зменшити свої витрати.

ПЕРЕВАГИ ГІБРИДНИХ ГЕНЕРАТОРІВ HYUNDAI

 • Високі технічні характеристики. Потужність, продуктивність і вихідні параметри струму (його якість) у двопаливних генераторів анітрохи не змінюються при перемиканні їх з бензину на газ.
 • Надійні двигуни. На генераторах газ / бензин встановлені Корейські заводські двигуни серії IC з верхнім розташуванням клапанів, що гарантує низьку витрату палива. Заявлений моторесурс становить 3500 мотогодин. Такий високий показник пояснюється тим, що при роботі на газі, вібрація двигуна менше, а значить, знос його теж зменшується, а моторесурс – продовжується. У двигуна хороша система захисту від перегріву – охолодження потоком повітря.
 • Легкий запуск. Обидва гібридних генератора HYUNDAI мають вбудовану систему полегшеного старту, тому легко включаються за допомогою ручного запуску. У більш потужної і важкої моделі HHY 7020 FGЕ є вбудований електростартер, тому її запуск проводиться одним поворотом ключа, швидко, без особливих фізичних зусиль, навіть на морозі або при сильно підвищених температурах. Електростартер також дає можливість установки додаткового типу запуску – автоматичного або дистанційного.
 • Стабільність вихідної напруги. Вбудована функція AVR автоматично регулює вихідну напругу і стабілізує його. Також стабільність напруги забезпечується застосуванням стовідсотково мідного щіткового альтернатора. Стабільність напруги дозволяє підключати до генераторів чутливу електроніку.
 • Екологічна чистота. Працюючий на газі, гібридний генератор HYUNDAI можна включати навіть в приміщеннях, де постійно працюють люди, забезпечивши їх вентиляцію. Зріджений газ, згораючи, виділяє зовсім мало токсичної вуглекислоти.
 • Безпека. Газобензинові генератори HYUNDAI повністю безпечні при роботі на обох видах палива.
 • Малошумність. Рівень шуму становить 69 дБ, а це мінімальний показник для силових пристроїв такого класу. Зниження шуму досягається шляхом вбудованого глушника і наявності особливих прокладок.
 • Індикатор рівня палива. Він дозволяє стежити за кількістю бензину в паливному баку.
 • Датчик контролю рівня масла. Спрацьовує автоматично, вимикаючи двигун при нестачі масла.
 • Гранично проста і зручна панель приладів. Це можливість керувати генератором і отримувати необхідну інформацію. На панель виведені розетки для підключення приладів, у моделі HHY 3020 FG дві на 16А, у професійної моделі HHY 7020 FGЕ одна на 16А і одна на 32А . Також є вольтметр, що показує напруги. Окремий DC вихід на 12В дає можливість зарядки акумуляторних батарей.

Перед тим , як вибрати гібридні генератори HYUNDAI, уважно вивчіть їх технічні параметри і визначитеся, генератор якого класу вам потрібен – побутовий або професійний. При цьому варто враховувати, що заявлена вище економія на паливі актуальна для обох моделей, вам потрібно лише розрахувати потрібну вам потужність генератора.