ДИЗЕЛЬНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ HYUNDAI У ЗАКРИТОМУ КОРПУСІ

ДИЗЕЛЬНІ ГЕНЕРАТОРИ У ЗАКРИТОМУ КОРПУСІ HYUNDAI

Дизельні електростанції від відомого корейського бренду HYUNDAI сконструйовані, виготовлені і протестовані на власних заводських потужностях компанії – виробника. Їх пряме призначення забезпечити безперебійне енергопостачання невеликих і середніх господарських об’єктів.

Дизельні генератори HYUNDAI – це, перш за все, найвищий рівень автоматики, найпотужніший заводський двигун і, звичайно, традиційні для південнокорейського виробника якість і довговічність. Корейські дизельні електростанції поступово завойовують світовий ринок техніки, збільшуючи свою присутність і освоюючи нові території Європи, в тому числі і України. Вони надійні і невибагливі в технічному обслуговуванні.

ЗАСТОСУВАННЯ ДИЗЕЛЬНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

Так як дизельні електростанції HYUNDAI відрізняються підвищеною потужністю, то їм не склало труднощів відшукати свого споживача і міцно зайняти нішу продажів серед подібного обладнання. Корейські електростанції досить економічні і в той же час дуже продуктивні, до того ж здатні працювати тривалий час при посилених навантаженнях, а це високо цінується в наш час. Вони актуальні в якості резервного джерела електрики, який включають при аварійних або запланованих відключеннях електроенергії. У той же час, економність споживання палива і здатність до безперебійної роботи дозволяють встановлювати їх як основне джерело живлення офісів, магазинів та інших об’єктів.

Дизельні станції HYUNDAI широко використовуються в промисловості, наприклад, на промислових фабриках, так само активно вони поширені і в будівельній галузі, в медичних структурах, фінансовій сфері та на телекомунікаційних об’єктах. Дані пристрої мають широкий діапазон потужностей, тому їх часто встановлюють для електропостачання житлових будинків і котеджів, виділяючи для цього окреме приміщення. При використанні дизельної електростанції в приміщенні, потрібно заздалегідь продумати пристрій всіх інженерних систем, особливо вентиляційну систему і процес газовідведення.

Купити дизельний генератор HYUNDAI – це придбати чудове енергетичне джерело, як на певний час, так і в якості постійного агрегату подачі електроенергії. Єдиний мінус такого обладнання, мабуть, тільки в тому, що вони досить важкі і габаритні, але завдяки встановленим  колесам їх можна переміщати по території об’єкта, де вони будуть встановлені, без послуг автотранспорту.

РІЗНОВИДИ ТА ОСОБЛИВОСТІ

У своїй більшості, за рівнем напруги, дизельні електростанції HYUNDAI поділяються на високовольтні і низьковольтні, надалі діляться на:

  • однофазні (2 дроти, а між них 220 Вольт)
  • трифазні (1 нуль і три електричних фази, 380 Вольт)

Однофазні (низьковольтні) електростанції використовуються в повсякденному житті для живлення звичайних побутових або промислових однофазних електроприладів та інструментів. Трифазні (високовольтні) – більш потужні, їх застосовують на підприємствах, для живлення станкового та будівельного обладнання, в торгових павільйонах, і т.д.

У трифазних дизельних електростанцій Хюндай є перевага: вони також можуть виробляти однофазну напругу. Це досягається за допомогою трансформатора, який зменшує напругу до рівня, потрібного в побутових приладах. Ще й ККД таких електростанцій на порядок вище, ніж у однофазних. Але слід дивитися за навантаженням фаз, так як вона обов’язково повинна розподілятися рівномірно на кожну з трьох фаз, інакше буде “перекіс”, який призведе до поломки обладнання.

ПОТУЖНІСТЬ ДИЗЕЛЬНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

Окремо потрібно сказати про потужність дизельних електростанцій фірми HYUNDAI. Двигуни на такому обладнанні не те, що не бояться навантажень, а навіть вимагають їх. Працювати під збільшеними навантаженнями, це їх “коник”. На всіх моделях електростанцій в закритому корпусі встановлений фірмовий мотор HYUNDAI, у нього високе число оборотів (1500 в хвилину). Потужність такого обладнання може становити близько від 5,5 до 11 кВт. Вартість дизельних електростанцій HYUNDAI також залежить від їх потужності.

Одними з найпродуктивніших дизельних електростанцій корейської фірми, є моделі HYUNDAI DHY 12000 SE та HYUNDAI DHY 12000 SE-3. Вони одно та трифазні і їх максимальна потужність досягає 11 кВт. Плюсом є те, що високі показники потужності зафіксовані при економічному споживанні дизельного палива. Таке поєднання сприяє підвищенню життєдіяльності обладнання, його надійності, а також збільшення купівельного попиту.

ВБУДОВАНИЙ БЛОК АВТОМАТИКИ

У дизельних електростанціях HYUNDAI часто вбудований автоматичний блок АВР (автоматичне введення резерву). Він актуальний для запуску обладнання без присутності людини. Автоматика включається в разі зникнення електроенергії.

Система АВР запускається самостійно, спочатку відбувається прогрів агрегату на холостому ходу, потім йде переміщення навантаження з мережі на механізм генератора. У разі відновлення подачі електрики блок автоматики також самостійно перенесе навантаження на електромережу і відключить дизельну електростанцію. Бувають поліпшені системи АВР, які можуть моніторити електростанцію дистанційно за рахунок веб-інтерфейсу через мережу Інтернет, використовувати СМС-інформування про пуск і зупинку станції, рівні масла, палива, інформацію про охолодження і т. д. Це дуже зручно, так як де б ви не знаходилися, в будь-який момент можете за допомогою мобільного або Інтернету запустити, або зупинити електростанцію, а також будете завжди в курсі всіх процесів.

ШУМОЗАХИСНИЙ КОЖУХ

Дизельні генератори HYUNDAI для стаціонарної установки випускаються в закритому варіанті конструкції. Це означає, що альтернатор, мотор, ємність для палива і всі інші системи обладнання знаходяться в спеціальному шумозахисному кожусі. Такий кожух ще називають капотом, або просто корпусом. Він дає пристрою кілька важливих захисних переваг. Дизельні електростанції, які оснащені шумозахисним кожухом, можуть вільно експлуатуватися в умовах відкритого простору, тобто на вулиці, він захищає прилади від будь-якого виду опадів, а також від надмірної спеки або холоду. А відкриті обов’язково повинні бути в контейнері або приміщенні.

НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ШУМУ

Одним з важливих показників при виборі дизельної електростанції HYUNDAI, є знижений рівень шуму.

Шум неминучий при роботі потужного дизельного двигуна, але всі корейські моделі електростанцій розроблені так, щоб якомога більше приносити користі власнику і менше незручності оточуючим. Задовольнити вимоги покупця є пріоритетним пунктом маркетингової політики корейської компанії. А низький шум – це одне з найперших бажань споживачів.

Тому рівень шуму, що виходить від дизельних генераторів в закритому корпусі, досить невеликий. Двигуни оснащені глушником, внаслідок чого шум становить всього 69-72 дБ, в залежності від потужності. Найпотужніша модель в 11 кВт видає всього 69 дБ шуму. Виходячи з цих показників, пристрій не буде доставляти неприємностей сусідам і перехожим, тому дизельну електростанцію HYUNDAI можна вільно використовувати на природі, дачі або вдома.

Перед тим, як вибрати дизельні генератори Хюндай, врахуйте, що в їх характеристиках завжди вказано рівень шуму на відстані 7 метрів від пристрою. Передбачається, що дизельні агрегати будуть розміщені стаціонарно в окремому приміщенні, або в деякому віддаленні від місць, де знаходяться люди.

Частково шум знижує ще й те, що пристрої знаходяться в шумозахисному кожусі. У них також добре знижена вібрація при роботі, це відбувається за рахунок встановленої антивібраційної системи, що включає в себе прогумовані колеса електростанції.