Особливості інверторних генераторів HYUNDAI

ІНВЕРТОРНІ ГЕНЕРАТОРИ HYUNDAI – НАЙСУЧАСНІШИЙ ТИП ГЕНЕРАТОРІВ

Інверторні генератори HYUNDAI – це спеціалізована техніка побутового класу, основна функція якої – вироблення електроенергії безпосередньо у вашому будинку або офісі. Ключова перевага таких електростанцій – найвища якість продукуємої електроенергії. Тому вони незамінні в тих випадках, якщо необхідно живити електрикою техніку або електроприлади, які дуже чутливі до якості електрики. Це комп’ютерна техніка, телевізори, мобільні телефони, холодильники, контролери управління газовим котлом або циркуляційним насосом опалення – одним словом, та електроніка, у якій плата або блок живлення відразу ж вийдуть з ладу, якщо ви підключите її до звичайного бензинового генератора.

Інверторні електростанції HYUNDAI сьогодні купує весь світ, в тому числі і Україна, оскільки вони виробляються із застосуванням самих передових технологій. У цих силових установках вся конструкція продумана до дрібниць і включає в себе: заводський корейський двигун, мідний синхронний альтернатор, автоматичний стабілізатор напруги, продуманий паливний бак, електростартер і шумоізолюючий корпус.

ЩО ТАКЕ ІНВЕРТОРНА ТЕХНОЛОГІЯ?

Унікальна можливість без побоювань підключати до інверторних генераторів HYUNDAI високоточну чутливу техніку і електроніку пояснюється просто: у них використовується інверторна плата. Ця система називається інверторною технологією і є на сьогодні одним з найсучасніших віянь в науково-технічному прогресі.

У традиційного генератора частота струму прив’язана до обертання вала двигуна і безпосередньо від нього залежить. Інверторна технологія – більш складна, її особливість полягає в тому, що невелика мікропроцесорна плата (інвертор) перетворює виробляємий генератором змінний струм в постійний. При цьому максимально гасяться і стабілізуються його хвильові коливання. Якщо зобразити синусоїду струму від інверторного генератора HYUNDAI, то вона буде геометрично ідеальною. Потім, на виході, інвертор знову перетворює постійний струм в змінний. Це подвійне перетворення і призводить до отримання струму найвищої якості.

Інверторні генератори HYUNDAI, як і вся техніка, засновані на інверторній технології, відрізняються також новаторським принципом з’єднання самого генератора з двигуном. З ланцюжка з’єднання виключений масивний маховик, він там просто не потрібен. А цей самий маховик, крім того, що дуже габаритний, ще й становить 50% ваги традиційної електростанції. Таким чином, вага генератора і його розміри зменшилися більш, ніж в два рази.

Тобто, інверторна технологія визначає два найважливіших переваги інверторних генераторів – компактність і висока стабільність параметрів струму.

ТЕХНОЛОГІЧНІ ПЕРЕВАГИ ІНВЕРТОРНИХ ГЕНЕРАТОРІВ HYUNDAI

Стабільні вихідні параметри струму і компактний портативний дизайн – це головні переваги інверторних генераторів. Але, крім вироблення високоякісної електроенергії, ці унікальні технічні пристрої мають масу інших плюсів, які заслуговують того, щоб розглянути їх більш детально:

  1. Система сучасного захисту. Інверторні генератори HYUNDAI дуже надійні і пристосовані до тривалого користування. Цей параметр досягається не тільки досконалою конструкцією і якістю заводської збірки, але і застосуванням інноваційної технології захисту основних елементів, вузлів і деталей пристрою. До них відносяться захист двигуна від перевантаження шляхом повітряного охолодження, датчик низького тиску масла, контролюючий рівень масла в картері, система автоматичного регулювання обертів двигуна.
  2. Знижений рівень шуму. Крім того, що у інверторів дуже тихо працює двигун, у них ще й міцний шумопоглинаючий корпус. За рахунок цих факторів, інверторні електростанції HYUNDAI практично не видають шуму.
  3. Екологічна безпека. Інверторні генератори HYUNDAI значно чистіше своїх традиційних бензинових і дизельних побратимів. У них застосовується сучасна система поліпшеного згоряння палива, яка дає відмінний ефект: рівень шкідливих викидів в атмосферу максимально знижується, роблячи генератори більш безпечними для навколишнього середовища.

ФУНКЦІОНАЛ ІНВЕРТОРНИХ ГЕНЕРАТОРІВ HYUNDAI

Перераховані вище переваги притаманні практично всім генераторам інверторного типу, але компанія HYUNDAI недарма користується популярністю у всьому світі, вона, як завжди, надає своїм покупцям оригінальну технічну новинку. В даному випадку це режим HYUNDAI ECO.

Суть його в тому, що генератор автоматично перемикає роботу двигуна. У разі підвищення навантаження він збільшує обороти двигуна, надаючи максимальну потужність. Якщо навантаження на генератор знижується, то режим HYUNDAI ECO тут же реагує, знижуючи обороти двигуна. Таким чином, ця система дуже розумно і економно витрачає бензин.

Крім економії палива ще й продовжений моторесурс двигуна, адже навантаження на нього виходить збалансованою і оптимальною.

МОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ІНВЕРТОРНИХ ГЕНЕРАТОРІВ HYUNDAI

Ще функціонал інверторних генераторів HYUNDAI порадує покупця електростартером. Адже це так зручно – запускати електростанцію одним поворотом ключа. Не потрібно кілька смикати тросик, переживати – запуститься генератор в холодну погоду. Здається, що високий рівень комфорту вже досягнутий. Але тільки не для бренду HYUNDAI – його конструктори зробили крок далі і подарували унікальну можливість дистанційного запуску. Відпочиваючи на природі або не виходячи з кімнати, ви легко запускаєте генератор за допомогою пульта дистанційного керування.

Бензинові генератори HYUNDAI з інверторним двигуном – невеликі і легкі, тому зручність їх транспортування – вище всяких похвал. Вони запросто помістяться в багажнику легкого автомобіля, а сучасний дизайн у формі невеликої валізки з ручкою дозволяє легко переносити їх в потрібне місце.

Через легкість і компактність, інверторні генератори HYUNDAI дуже популярні серед населення, особливо при виїзді на природу. Їх навіть називають туристичними. Риболовля, полювання, пікнік, похід – всі ці улюблені заняття сучасної людини вже неможливі без маленьких симпатичних валізок синього кольору – саме так виглядають портативні інверторні генератори ХУНДАЙ.

Крім того, ці пристрої здатні якісно і без неприємних наслідків живити всі домашні побутові прилади, чутливу електроніку, тому купити інверторний генератор HYUNDAI для приватного будинку – це єдино вірне рішення. А для міських жителів вони є не просто вірним вибором, а справжнісіньким порятунком. Адже маленькі розміри і тиха робота – це якраз ті фактори, які важливі в міській квартирі. Встановіть інверторний генератор HYUNDAI на балконі багатоповерхівки в будь-якому місці, і ваші сусіди ніколи і ніде не посміють поскаржитися на шум.

Через популярність серед населення, інверторні генератори HYUNDAI зараховують до побутового класу. Але, в той же час, різноманітний діапазон потужностей і здатність до безперебійної подачі якісної електроенергії зробили ці установки актуальними і для використання в офісах, клініках, лабораторіях, комп’ютерних фірмах.

При цьому, варто врахувати, що ціна інверторних генераторів HYUNDAI вище, ніж звичайних бензинових електростанцій від цього ж бренду, але, купуючи їх, ви все-таки примудряєтеся заощадити. Яким чином? По-перше, відбувається економія палива, а по-друге – ваше електронне обладнання і дорога техніка перебувають в цілості й схоронності, вам не доведеться купувати новий комп’ютер або мобільний замість згорілого.