Мотопомпи HYUNDAI для перекачування води

МОТОПОМПИ ДЛЯ ПЕРЕКАЧУВАННЯ ВОДИ HYUNDAI

Мотопомпи HYUNDAI – це поєднання інноваційних технологій з високоміцними матеріалами приводяться в дію професійними двигунами від компанії HYUNDAI.

Компанія HYUNDAI представляє цілий ряд бензинових мотопомп для вирішення різного роду завдань. Мотопомпи для води від HYUNDAI будуть незамінним помічником при відкачуванні води з великих резервуарів, басейнів або колодязів глибиною до 8 метрів. Сільськогосподарський сектор може використовувати для поливу, зрошення і перекачування мінеральних добрив, а також може послужити для пожежогасіння і будь-яких аналогічних ситуацій, коли потрібен сильний натиск і велика висота подачі.

Мотопомпи для води від фірми HYUNDAI відрізняються якісним силовим обладнанням, яке виконує функцію автономної перекачування рідини як чистої або слабо забрудненої, так і брудної води. Крім цього помпи бензинові можуть похвалитися нагнітанням високого тиску для екстрених ситуацій.

МОТОПОМПИ ДЛЯ ЧИСТОЇ ВОДИ

Моделі цього ряду представлені в трьох варіантах з різною продуктивністю і висотою підйому подачі рідини. Мотопомпи для чистої води Hyundai призначені для перекачування великих обсягів чистої і слабо забрудненої води з максимально допустимою величиною фракцій 5-6 мм. Високотехнологічні бензинові помпи оснащені професійним 4-тактним бензиновим двигуном з економічно вигідною витратою палива, даючи можливість на повному бензобака безперебійно працювати понад 10 мотогодин.

МОТОПОМПИ ВИСОКОГО ТИСКУ

Бензинові помпи високонапірні HYUNDAI більшою мірою служать для пожежогасіння і перекачування рідини з шахт, тунелів на велику висоту. Однак мотопомпи пожежні мають три виходи і два режими використання. Перший режим передбачає високий напір води за рахунок маленького діаметра патрубка (виходу), а другий, призначений для звичайних побутових потреб з діаметром патрубка більше майже на 30%. Тому ці моделі можна вважати багатофункціональними і багатоцільовими, адже створюваний високий тиск в робочій камері здатний перекачувати рідину з 70-метрової глибини або висоти підйому.

МОТОПОМПИ ДЛЯ БРУДНОЇ ВОДИ

Грязьова мотопомпа HYUNDAI дістала широке застосування в будівельному сегменті, а також в міських комунальних підприємствах. Очищення будь-якої ємності з брудною водою або розмивання берега, поливу городу або господарських угідь, відкачування технічних рідин з тунелів або будівельних траншей, все це під силу цієї моделі. Максимально допустима величина фракцій може досягати 30 мм.

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ

Південнокорейський виробник HYUNDAI неабияк потрудився над своїм новим дітищем, випускаючи лінійку бензинових мотопомп для води. Розглянемо більш детально всі характеристики.

Переваги двигуна:

Професійний 4-тактний бензиновий двигун має систему полегшеного запуску з моторним ресурсом до 1500 м.г., завдяки фірмовій розробці двигуна для мотопомпи, компанія HYUNDAI домоглася високої продуктивності, при цьому зменшивши витрату палива, зробивши його одним з найбільш економічних у своєму сектор.

Паливний бак має збільшений повітряний фільтр, а для контролю над рівнем масла в двигуні відповідає спеціальний датчик, дозволяючи завчасно визначити масляну недостатність агрегату.

Корпус:

Високоміцний цілісно литий сплав алюмінію гарантує надійність помпи від деформації при будь-яких температурних умовах експлуатації. Гарантовано не піддається процесу корозії, що дозволяє використовувати мотопомпу де завгодно і в яких завгодно умовах навколишнього середовища, збільшуючи термін служби агрегату. Сама конструкція розбірна, що спрощує очищення і профілактику крильчатки.

Цифра в маркуванні моделі бензопомпи для води, визначає діаметр вхідного отвору. У мотопомпи HYUNDAI два виходи: забірний і напірний. І ще один важливий факт, корпус помпи для перекачування брудної води має індивідуальну форму виконання. За рахунок циркуляції води і виштовхування бруду на поверхню, ця модель дуже стане в нагоді для буріння свердловин. А ось високонапірна мотопомпа має три виходи. Один забірний і два напірних різного діаметру. Шланги до помпи кріпляться за допомогою спеціальних хомутів.

Каркас:

Металева рама, на якій змонтована помпа, має збільшений діаметр труби 32 мм, що надає стійкості самій платформі, запобігаючи від пошкоджень сам механізм. Компактність і мобільність при транспортуванні, а також невелика вага (до 45 кг), дає можливість вільно переносити і зберігати.

ПРИНЦИП РОБОТИ

Мотопомпи працюють за рахунок відцентрової сили між двома лопатями (двигун – насос), який виникає в момент подачі живлення, створюючи при цьому знижений і підвищений тиск. Рідина всмоктується в робочу порожнину і залишає її через вихідний відвід.

На початку експлуатації ви повинні наповнити насос помпи рідиною, що працює як зчеплення, надаючи робочий хід з перших секунд запуску. Що стосується високонапірних помп, то вони не потребують заповнення робочої камери водою.

Чому варто довіряти бренду?

Компанія HYUNDAI випустила воістину сильну лінійку мотопомп побутового і високонапірного силового обладнання. Купити мотопомпу HYUNDAI можна в нашому інтернет-магазині за привабливою ціною. Будьте впевнені, що вартість помпи для перекачування води HYUNDAI прямо пропорційна її ефективності.

Продавці-консультанти підкажуть, як вибрати мотопомпу для води з розрахунку ваших потреб, а також виходячи з бажань і переваг покупця.

Однозначно, бензинові мотопомпи HYUNDAI – це еталон якості і надійності, втілене в алюмінієвому корпусі, оснащене професійним двигуном і обрамлене в практичному металевому каркасі. Відчуйте пульс води.