Функція мульчування у газонокосарки

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНА ФУНКЦІЯ МУЛЬЧУВАННЯ У ГАЗОНОКОСАРКИ

РІЗНОВИДИ ФУНКЦІЙ У ГАЗОНОКОСАРОК

Газонокосарки вже давно стали невід’ємною частиною стандартного інвентарю більшості садових господарств: як невеликих, так і з великими ділянками. Як правило, конструкція газонокосарки, перш за все, залежить від типу двигуна, а також від різновиду ріжучого елемента. Однак сучасне новаторство інженерних рішень в області конструювання садового інвентарю зробило крок вперед. Сьогодні ринок газонокосарок представлений вже не тільки несамохідними і самохідними моделями, але і райдерами, керованими за допомогою рульового управління.

Чим вони відрізняються? Перш за все, продуктивністю. Якщо у вас скромна за величиною ділянка, то ваш вибір — маленька несамохідна модель. Відповідно для значних садових площ необхідні райдери, а для середніх за величиною газонів підійдуть косарки самохідного типу. Але, цікаво, що при такому розмаїтті моделей для всіх типів газонокосарок характерна основна функція — скошування. При чому, існують моделі, в яких викид скошеної трави здійснюється рівномірним викидом в одну зі сторін. Також є варіанти косарок з травозбірником. У будь-якому випадку, після обробки газону подібними моделями вам забезпечений порядок на садовій ділянці. Але, якщо ваша мета – не тільки акуратний і стильний дизайн вашого саду, але і підтримання здоров’я ваших улюблених рослин, важливо звернути увагу на ті моделі газонокосарок, в яких передбачена функція мульчування.

МУЛЬЧУВАННЯ ГАЗОНУ ЗА ДОПОМОГОЮ ГАЗОНОКОСАРКИ

Широко поширений сьогодні агротехнічний прийом поверхневого покриття грунту різноманітними подрібненими матеріалами (мульчею) отримав назву мульчування ще у вісімнадцятому столітті. Цікаво, що в залежності від пори року, мульча виконує різні функції. Наприклад, влітку – захищає від бур’янів і збагачує грунт вологою. Восени мульчування проводять з метою захисту поверхневого шару грунту від переохолодження і вимивання. Хоча в якості мульчі можуть використовуватися різноманітні матеріали, найбільш ефективними є подрібнена скошена трава і бур’яни без насіння. Адже це і захист, і органічне добриво одночасно. Тому Корейський виробник розробив нові сучасні газонокосарки HYUNDAI, що дозволяють зробити процес мульчування найбільш якісним.

ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛЕЙ З ФУНКЦІЄЮ МУЛЬЧУВАННЯ

Сам по собі процес мульчування являє собою подрібнення скошеного матеріалу до мінімальних розмірів (наскільки дозволяє конструкція газонокосарки) і подальшим їх рівномірним викидом на землю. У більшості типів косарок встановлені такі моделі ножа і ріжучого механізму, які за допомогою кругового обертання перетворять скошений матеріал в мульчу. Щоб мульчування пройшло успішно досить встановити заглушку і зняти травозбірник. Однак існують важливі нюанси, які необхідно знати під час роботи з такими моделями косарок.

По-перше, при використанні даної функції газонокосарки важливо пам’ятати, що подрібнення матеріалу — це додаткове навантаження на двигун пристрою. Тому роботу в режимі мульчування необхідно строго регламентувати і проводити тільки при необхідності.

По-друге, бажано враховувати погодні умови. Так, при підвищеній вологості повітря косарці (для забезпечення оптимальної продуктивності) потрібно значно більше енерговитрат, ніж в суху погоду. А оскільки додаткове навантаження на двигун пристрою призводить до швидкого зносу техніки, проводити мульчування мокрого матеріалу не рекомендується.

Погодьтеся, для більшості власників садових ділянок газонокосарка HYUNDAI з функцією мульчування – це знахідка. Безсумнівно, вибираючи відповідну модель важливо враховувати не тільки власні звички. Необхідно також керуватися особливостями вашої території і правилами експлуатації інвентарю. Застосовуючи такі прості прийоми, ви зможете забезпечити ідеальний порядок в саду надовго.

Купити газонокосарку HYUNDAI з функцією мульчування і ознайомитися з більш детальною інформацією про всі моделі можна на сайті офіційного дилера – інтернет магазин садового обладнання “HYUNDAI POWER”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *