Модельний ряд бензинових пил HYUNDAI

Бензинові пили від компанії HYUNDAI – це одні з найбільш якісних, зручних і надійних інструментів на ринку. Завдяки своїм характеристикам, бензопили HYUNDAI завоювали довіру сотень тисяч споживачів по всьому світу як у побутовій, так і в професійній сфері. Бензопили HYUNDAI поєднують в собі високий рівень продуктивності, компактність, невелику вагу, а також ергономічну конструкцію. Компанія HYUNDAI виробляє бензопили для побутового та професійного використання.

ПОБУТОВІ БЕНЗОПИЛИ HYUNDAI

Характеризуються високим рівнем робочого потенціалу і підходять для розпилювання дров, видалення гілок з дерев, приведення в порядок різноманітних чагарників, допоможуть в процесі ремонту і невеликого будівництва. Побутова пила незамінна для дачі або заміської ділянки, невеликого саду. Основні особливості побутових бензопил: легкість, невелика величина, прекрасний рівень потужності, довговічність. Двотактний мотор, яким обладнані побутові бензопили HYUNDAI, легко запускається і відмінно виконує свої функції протягом тривалого періоду експлуатації. У 2020 році на ринку України з’явилися дві нові моделі побутових бензинових пил HYUNDAI X 370 та HYUNDAI X 420, які відразу завоювали лідерські позиції у побутовому сегменті.

Відмінні риси побутових бензопил HYUNDAI

 • Оригінальний мотор HYUNDAI від виробника. Двотактний двигун характеризується високопрофесійною поршневою групою, за рахунок цього продуктивність значно вище, ніж у аналогів, а заявлений моторесурс може досягати 300 мотогодин.
 • Не залежно від температурних показників, полегшений запуск двигуна забезпечується карбюратором від компанії WALBRO, а так само електронним запалом. Заводський двигун запускається навіть в сувору зиму, при мінусових температурах. Старт відбувається протягом декількох секунд, а обороти в цей час миттєво досягають найвищих показників.
 • Побутові пили Хюндай характеризуються досить економною витратою пального і виконанням робот на найвищому рівні, які так само забезпечує карбюратор.
 • Спеціальна система EASYSTART сприяє легкому запуску мотора, а так само значно зменшує опір у троса стартера. Таким чином, інструмент легко запускається навіть після тривалої перерви в роботі.
 • Гальмівний механізм ланцюга. В процесі виникнення віддачі, пильний ланцюжок відразу ж зупиняється, таким чином оберігаючи користувача від можливого травмування. Відключення здійснюється за частку секунди.
 • Антивібраційна система. За рахунок механізму дієвого демпфірування, виконання робіт ланцюговою бензопилою не викликає незручностей у користувача. Навпаки – роботу можна виконувати протягом тривалого часу без будь-яких навантажень на руки оператора.
 • Легку заправку пальним і мастильними матеріалами забезпечують зручні кришечки на бачках. В процесі заправки не потрібно вдаватися до використання додаткових інструментів.
 • Оснастка. Побутові бензопили Hyundai укомплектовані якісним ланцюжком американського виробництва OREGON. Двостороння шина від виробника характеризується підвищеним ресурсом. Не залежно від ціни, і побутові, і фермерські бензопили обладнані вузькою і плоскою шиною, яка в процесі експлуатації вберігає оператора від отримання різноманітних травм.
 • Миттєвої регулюванню ланцюжка сприяє її бічне натягування. Механізм, що здійснює це завдання, знаходиться на корпусі пилки збоку.
 • Карбюратор легко очищати і обслуговувати за рахунок миттєвого зняття кріплення фільтра повітря. Завдяки цій функції, процес очищення стає неважким і доступним процесом.
 • Система підкачки пального. Даний механізм гарантує швидкий старт роботи пили незалежно від погодних умов.

ПРОФЕСІЙНІ БЕНЗОПИЛИ HYUNDAI

Впораються з найважчими завданнями протягом тривалого часу. На відміну від побутових, фермерські бензопили виробляють з найякісніших матеріалів, тому і вартість їх вище. Цей клас інструментів характеризується підвищеним рівнем потужності двигуна зі збільшеним терміном експлуатації, більш складною конструкцією, високим рівнем надійності і довговічністю. Двигун набирає високі обороти буквально відразу після запуску пилки. Професійні пили HYUNDAI розраховані на щоденну роботу з максимально високими навантаженнями і зупинку лише на додаткову заправку паливом. Основне призначення професійних бензопил Хюндай: виконання робіт на лісоповалах, допомога в процесі робіт в паркових зонах, біля доріг і т.д. Новинкую у сегменті професійних пил стала бензопила HYUNDAI X 520, яка має найпотужніші характеристики у класі фермерських пил Хюндай, і тим самим стала самою популярною моделлю у своєму класі.

Відмінні риси професійних бензопил HYUNDAI

 • У стандартну комплектацію професійної бензопили входить шина Хюндай і ланцюг американського виробництва OREGON. Ці комплектуючі характеризуються високим рівнем міцності і надійності. Так само до їх обов’язків входить запобігання можливих тілесних ушкоджень в процесі виникнення віддачі.
 • Найпотужніший корпус бензопили з магнезії. Легка заправка без використання додаткових пристосувань. Дуже комфортна ергономічна ручка з прогумованим покриттям, яка сприяє зниженню вібрації і значно підвищує зчеплення з рукою користувача.
 • Механізм управління агрегатом. Економному витраті пального і високої надійності при виконанні робіт сприяють карбюратор від японського бренду WALBRO, а так само електронний запал.
 • За аналогією з побутовими бензопилами, у професійних натяжка ланцюга регулюється латерально, тобто збоку на корпусі. Таким чином, можливість зіткнення з гострим ланцюгом зводиться до мінімуму.
 • Механізм запуску з декомпресійним вентилем. В процесі включення інструменту опір йде на спад, тому при старті не потрібно докладати будь-які зусилля.
 • Застосування голчастого підшипника на коленвалі забезпечує максимально швидкісне пиляння (до 13500 об/хв).