Чому саме акумуляторні обприскувачі HYUNDAI
Якщо не обприскувати дерева в саду і город – то можна залишитися без врожаю. Це одне з найголовніших правил догляду за дачною ділянкою. Для подібної роботи існує кілька видів обприскувачів, а саме, ручні, акумуляторні та бензинові. Багато користувачів задаються питанням, який обприскувач обрати? Компанія HYUNDAI POWER рекомендує звернути увагу на акумуляторні обприскувачі HYUNDAI, оскільки на ринку України обприскувачі з єлектричним двигуном стають користуватися все більшою популярністю.
ДЕКІЛЬКА ПЕРЕВАГ:
- Повітря нагнітається не вручну, а електродвигуном. Мотор живиться від вбудованої батареї.
- Техніка автономна, до мережі не прив’язана – працюй, де завгодно.
- Інструмент практично безшумний і чистий (без вихлопів), придатний до розпилення в теплицях.
- Сучасна батарея вже не вимагає в п’ять разів довше заряджатися, ніж працювати.
- Комплектація завжди розширена: в залежності від моделі є різні сопла, зарядний пристрій, вудка – брандспойт і т. д.
КОНСТРУКЦІЯ ОБПРИСКУВАЧА
Перед тим, як обрати акумуляторний обприскувач, треба визначитися з місцем використання даного пристрою. Якщо це дачна ділянка, на якій нестабільне або зовсім відсутнє електропостачання, то в такому випадку Вам підійде акумуляторний обприскувач HYUNDAI GS 1612Li, що обладнаний літієвим акумулятором, який з лигкістю знімається з обприскувача і може заряджатися окремо від нього. Таким чином сам обприскувач можна залишити на дачі і не витрачати зайвих зусиль та незручностей для транспортування. Якщо з електропостачанням або з транспортуванням проблем немає, тоді рекомендуємо звернути увагу на акумуляторний обприскувач HYUNDAI GS 1612, який обладнаний гелевим акумулятором, який заряджається тільки у самому обприскувачі.
Обприскувачі на батарейках бувають:
- Ручні. Легкі і невеликі. Їх носять в руках, натискаючи на кнопку розпилення. Часто в комплекті йде плечовий ремінь для полегшення перенесення.
- Ранцеві. Найпопулярніші моделі. Вони важче за вагою, але зате тривалість роботи підвищена. Їх не потрібно утримувати в руках, такі прилади надійно фіксуються на спині. Ви тільки натискаєте кнопку і утримуєте штангу, направляючи її в потрібне місце
- На колесах. Це агрегати для великих ділянок. Завдяки збільшеному баку обробка без перерви збільшується на декілька годин. Але є і мінуси, об’єм бака 25 літрів рідини і вага самого обприскувача можуть бути занадто важкими для користувача. Для більш комфортної обробки такі обприскувачі встановлюються на візки з колесами.
Об’єм бачка
Тривалість безперервної роботи безпосередньо залежить від обсягу резервуара для рідин. Чим більше об’єм бак, тим більшу за розміром ділянку зможе обробити агрегат. Бачок на 3 літри зможе обробити невеликий город або клумбу. Бак об’ємом на 5 – 6 літрів впорається з садом середнього розміру, резервуар на 10 літрів підійде для великої садової ділянки, розміром приблизно на 20 – 25 соток. Самі популярні обприскувачі обладнані баком на 16 літрів, за допомогою якого без зусиль можна обробити великі ділянки в 40 – 50 соток.
Акумулятор
Тривалість роботи залежить від типу і ємності вбудованої батареї. Як правильно вибрати АКБ, щоб не бігати весь час до розетки для підзарядки?
Орієнтуйтеся на:
- Тип акумулятора. Нікель-кадмієві батареї – застарілі, не тримають довго заряд. Сучасний тип – це нікель-метал-гідридні і літій-іонні. Останні – найкращі. Розраховані на 3000 повних зарядок. У них немає саморозряду і ефекту пам’яті. Це ті ж батарейки, які застосовуються в просунутих гаджетах: смартфонах, планшетах.
- Вольтаж . Величина напруги визначає потужність, тобто: створює тиск в бочку, дальність і натиск струменя рідини. Для середнього дачної ділянки, як правило, вибирають 6 Вольт, для великого – 12 В.
- Ємність. Вимірюється в ампер-годинах (Ah). Чим більше цей показник, тим довше працює обприскувач без потреби в зарядці. Ємність 7-8 Ah – це приблизно три години розпилення. Вистачає, щоб подати хімікати на територію в півгектару. Для дачі рекомендують батарейку на 4 ампер-години.
ПРОДУКТИВНІТЬ ОБПРИСКУВАЧА
Продуктивність визначається параметрами:
- Радіус розпилення. У різних моделей він можливий в діапазоні від 3 до 15 метрів. Вибір залежить від площі для розпилення. Для невеликого городу, десятиметровий радіус не потрібен, це навпаки, створить проблеми, оскільки отрутохімікат покриє все навколо. Для великих садів, полів, чим більше область обприскування, тим краще. Це підвищує швидкість роботи.
- Регулювання подачі рідини (тиску). Моделі, оснащені регулюванням подачі рідини, універсальні. Їх застосовують і на маленькій ділянці (3 сотки) і на площі, в 10 разів більше. Ви просто регулюєте тиск в бачку, і дальність розпилення зменшується.
Розпилення
- Насадка. Додаткові сопла в комплекті дозволяють використовувати різні режими. Рідкі добрива і отрутохімікати можна наносити цільної струменем, у вигляді роси або ж розпорошуючи їх мікроскопічними крапельками (функція «туман»). Для цього існують щілинні і конусні насадки, одно – і двофакельні форсунки, інжекторні і розпилювальні сопла. Вибір широкий – накручуйте ту насадку, яка вам найбільше підходить для роботи. Єдине, про що не варто забувати – завжди добре мийте форсунку після розпилення.
- Дальність. Для збільшення дальності існує телескопічна трубка з нержавійки. Вона висувається на зразок вудки і міцно фіксується . Актуальна при обприскуванні дерев в саду, парку, лісі.