Переваги компресорів HYUNDAI

Компресори HYUNDAI для промислового та побутового використання

HYUNDAI POWER PRODUCTS – дочірня компанія південнокорейського концерну HYUNDAI – почала свою діяльність в 2006 році, і ось уже п’ятнадцять років є провідним постачальником силового технічного обладнання в Європі, Азії та Америці. Вражаючі обсяги виробленого обладнання, виняткова якість продукції і доступні ціни забезпечує корпорації популярність і авторитет в будь-якому куточку земної кулі, в тому числі і на ринку техніки в Україні.

Важливе місце в широкому спектрі силового обладнання, виробленого компанією, займають компресори HYUNDAI – пристрої, призначені для подачі стисненого повітря. Асортимент компресорів від HYUNDAI досить широкий, він включає в себе як поршневі моделі для домашніх майстрів, так і ремінні компресори – для виробництва і промисловості, що задовольняють потреби найвимогливіших професіоналів. Компресори Хюндай незамінні там, де необхідно стиснути і подати повітря – при роботі з пневматикою, для очищення будь-яких поверхонь, підкачки шин, фарбування, продування повітрям, а також в системах обігріву приміщень.

Відмінні риси конструкції

Корейські компресори являють собою насос, що працює на основі балона зі стисненим повітрям, оснащеного електричним двигуном і редуктором, що встановлює задані параметри тиску. В основному моделі виготовлені у вигляді мобільного причепа на колесах.

Електричні компресори проходять повний цикл виробництва (від конструкторської розробки до складання) безпосередньо на заводах компанії, а тому заслужено вважаються зразками високої якості і надійності. Ці силові пристрої виключно витривалі, оскільки для їх виготовлення використаний литий чавун – з нього виконаний блок циліндра, вал і маховик зі спеціальними лопатями. Головки циліндра і великі охолоджуючі ребра зроблені з литого під тиском алюмінію. Це легкий і міцний матеріал, що збільшує термін служби компресорів.

Компресори Хюндай автоматично відключаються в разі граничного тиску в ресивері, що виключає їх поломку і вихід з ладу, а також сильно підвищує безпеку при роботі.

Для підвищення зручності роботи є додаткові елементи конструкції:

 • Рукоятка для легкого переміщення інструменту до місця роботи.
 • Транспортувальні колеса, що полегшують переміщення.
 • Опорна ніжка, що знижує вібрацію і гарантує стійкість агрегату.

Основні переваги компресорів HYUNDAI:

Корпорація надає широку лінійку нагнітачів повітря, призначених для експлуатації в умовах промислового, комерційного та побутового використання. До основних переваг корейських компресорів відносять:

 • Високонадійні електричні двигуни з вбудованим захистом від перегріву. Це однофазні та трифазні заводські двигуни HYUNDAI, легкі, компактні і малошумні, зі збільшеним ресурсом роботи і хорошою потужністю. Споживання електроенергії економне. Система охолодження (захисту від перегріву) представлена потужним охолоджуючим вентилятором. Вони також відмінно захищені від слабких електричних мереж, з перепадами напруги, тому легко переносять переривчастий режим роботи: включення-виключення.
 • Представлена зручна панель контролю робочих показників. На панелі знаходяться два манометра і редуктор тиску. Редуктор дозволяє регулювати робочий тиск, що подається на пневмоінструмент. Вбудований додатковий манометр дозволяє дізнатися тиск в ресивері на даний момент.
 • Вбудований індикатор рівня масла. Дає можливість контролювати рівень масла візуально,
 • Простий монтаж і зручність у використанні. У корейських компресорів є важливий елемент конструкції – швидкознімний коннектор. Завдяки йому, ви зможете підключати і від’єднувати пневматичні інструменти без особливих зусиль.
 • Відсутні значні витрати на обслуговування пристрою.
 • Низький рівень шуму і майже повна відсутність вібрації.

Поршневі компресори HYUNDAI

Найпопулярнішими по праву є поршневі компресори з прямим приводом, призначені для побутового використання. Вони заслужили славу і популярність простотою в експлуатації. Їх використання найбільш обгрунтовано в домашній майстерні, при ремонті, на маленьких виробництвах. Вони також абсолютно незамінні в автомобільних майстернях і на СТО. Час роботи, в середньому, коаксіального поршневого нагнітача – 20 хвилин на годину. Цього цілком повинно бути достатньо для того, щоб за короткий термін впоратися фарбуванням корпусу автомобіля або виконати розвал-сходження коліс. Поршнева система цих інструментів дуже надійна.

У компресорних пристроїв Хюндай підвищена продуктивність. При збільшенні потужності двигуна на 20%, продуктивність підвищується на 40%. Даний показник досягається за рахунок більшого діаметра поршня. Відмінна риса поршневих виробів південнокорейської компанії – зрушення поршневого механізму ближче до центру. Це значно знижує вібрацію під час роботи. Невеликий зливний отвір виконує важливу функцію – видаляє конденсат, який періодично утворюється в баку компресора.

Ремінні компресори HYUNDAI

Перевагою ремінних компресорів фірми Хюндай є простота в обслуговуванні (при своєчасній заміні масла) і здатність працювати в умовах високих температур. Всі елементи конструкції націлені на професійне використання в складних умовах експлуатації.

У компресорів, оснащених ремінним приводом на поршневу групу, є кілька переваг перед більш простими поршневими інструментами:

 1. Підвищена продуктивність. При збільшенні потужності двигуна на 20%, продуктивність підвищується на 40%. Цьому сприяє ремінний привід – він перетворює високий крутний момент двигуна в високі обороти поршня.
 2. Покращена система охолодження. Ця особливість робить ремінні компресори більш зносостійкими. Такий компресор буде працювати багато років навіть в умовах постійної експлуатації.
 3. При заклинюванні поршня пошкодження двигуна виключено.
 4. Гарантована хороша продуктивність при малошумності і відсутності вібрації.
 5. Безпека роботи. Є захист ремінного приводу, завдяки якій неможливе потрапляння в двигун сторонніх предметів.
 6. Вбудований видалювач вологи . Це елемент конструкції, який добре видаляє конденсат з потоку повітря, що нагнітається. Відсутність вологи дуже важливий фактор при прямому підключенні пневмо інструменту до компресора.

Де придбати компресор HYUNDAI

В Україні мережа торгових точок, які займаються продажем обладнання Hyundai, вельми поширена. Майже у всіх містах України знайдеться достатня кількість спеціалізованих магазинів, що надають широкий асортимент нагнітальних приладів. Але найзручніше купити компресор HYUNDAI в нашому інтернет-магазині, який є офіційним дилером південнокорейської компанії. Висококваліфіковані консультанти допоможуть вам підібрати необхідну модель, оптимально підходить для ваших цілей експлуатації. Також варто заздалегідь подбати про змінні компресорні приналежності.

Одним з головних переваг цієї техніки є оптимальне співвідношення ціна – якість. Вартість компресорів Хюндай помірна і цілком по кишені українцям із середнім достатком, що робить ці інструменти беззаперечними лідерами продажів серед технічного обладнання вже десяток років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *