Особливості та переваги мотокос HYUNDAI

ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ БЕНЗИНОВИХ МОТОКОС HYUNDAI

Техніки для покосу трави дуже багато. Вона різноманітна, але в більшості випадків розроблена для виконання конкретного виду завдань. Будь-яка модель газонокосарки призначена виключно для стрижки газону. Електрокоси більш мобільні, але теж стрижуть тільки молоду траву. Обидва види садової техніки не можуть допомогти у вирішенні сільськогосподарських завдань, а значить, не універсальні. Для сінозаготівлі можна скористатися спеціальною сінокосаркою, але апарат не підходить для догляду за двором.

Головна перевага професійних і побутових мотокос Хюндай в тому, що вони є універсальними. Завдяки потужності двигуна і багатофункціональної ріжучої системі вони ідеально справляються і зі стрижкою трав’яного килима, і з прибиранням бур’яну на ділянці, і з заготовлею великих обсягів сіна.

Мотокоса Хундай здатна на багато що завдяки не тільки надійному мотору, але і ріжучої системі. Корейський виробник пропонує стандартну комплектацію, в яку входить косильна головка з волосінню і металевий ніж. А у професійної моделі в комплект входить ще й дисковий ніж, який якраз і справляється з найскладнішими завданнями – зрізом чагарників.

Волосінь ефективна у випадку з молодою високою травою. Котушки ідеально підходять для легкого косіння у важкодоступних місцях – біля фундаменту, будівель, паркану, навколо дерев або клумб. У цьому випадку немає ризику пошкодження навколишніх рослин. Шпуля з волосінню проста в застосуванні і навіть якщо жила зіпсувалася, її завжди можна подовжити вручну або автоматично.

Ножами і дисками складно обкосити впритул дерево так, щоб не порізати його стовбур. При цьому можна серйозно пошкодити і метал без можливості відновлення. Вони розроблені для застосування на відкритій території, що якраз підходить для заготівлі сіна. Жорстка трава і чагарники для ножової ріжучої системи – не проблема.

Але на цьому плюси бензинових кіс HYUNDAI не закінчуються.

Вони характеризуються:

 • Автономність. Це перше, що привертає увагу потенційного користувача і відрізняє апарат від електричного тримера. Мотокоса не залежить ні від електромережі, ні від заряду блоку живлення. Завдяки цьому дальність діяльності нічим не обмежена. Головне – вчасно доливати паливо.
 • Високою продуктивністю. Оскільки радіус дії нічим не обмежений, а запас потужності бензомотора достатній, за допомогою косарки можна обробити велику ділянку.
 • Зручністю під час роботи. Переваги мотокоси не тільки в технічних характеристиках, але і в ергономіці. Вона обов’язково оснащується наплічним ременем або ранцевої жилеткою, що забезпечує додаткову підтримку і рівномірний розподіл ваги агрегату.
 • Маневреність. Компактні розміри ріжучого інструменту, легкість конструкції і ергономічні рукоятки відповідають за зручне управління, як в чистому полі, так і в умовах обмеженого простору.

ЩО ВАЖЛИВО ПРИ ВИБОРІ МОТОКОСИ?

Мотокоса Хендай вибирається з урахуванням передбачуваного обсягу робіт. Чим він більший, тим потужніше і важче будуть бензинові пристрої. Але спиратися виключно на площу ділянки неправильно, адже в лінійці Корейського виробника дуже різноманітні моделі бензинових косарок з відмінними робочими параметрами.

Вибір краще заснувати на сукупності технічних, конструктивних та інших характеристиках:

 1. Двигун:
 • Тактність. Більш поширений тип двигуна 2-х тактний. Він набагато легше і простіше, що здешевлює моторизовану косу. Заправляється двотактний двигун сумішшю бензину і масла, яка не може довго зберігатися, тому кожен раз її рекомендується зливати.
 • Обороти двигуна відрізняються у різних моделей. Чим вище швидкість обертання ріжучого елемента, тим якісніше і акуратніше він зрізає рослинність. Деякі мотокоси оснащуються спеціальним механізмом, який автоматично налаштовується на потрібний швидкісний режим. Пам’ятайте, що оборотоздатність залежить від потужності і об’єму двигуна.
 • Потужність бензомотора. Для роботи на ділянці від 5 до 10 соток буде достатньо 1 к.с. Для обробки більшої площі може знадобитися двигун від 3 к. с. Всі апарати оснащуються системою легкого старту, яка спрощує запуск навіть після тривалого простою.
 1. Тип ріжучого елемента:
 • Волосінь для свіжої та м’якої трави;
 • Ніж для жорсткої рослинності;
 • Диск для зрізання заростей.
 1. Вал – розбірний або цілісний.
 • Розбірний вал зручний для транспортування і зберігання;
 • Цілісний вал більш надійний і довговічний, оскільки виключається потрапляння сторонніх часток.
 1. Форма штанги.
 • Вигнута спрощує стрижку зон під лавкою, біля квітника і т.п.
 • Пряма більш функціональна, оскільки на неї можна одягти металевий ніж або диск.

Ми рекомендуємо зробити Ваш вибір саме на користь перевіреного Корейського бренду і купити мотокосу HYUNDAI. Даний виробник випускає високоякісну продукцію і дотримується всіх гарантійних зобов’язань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *