Силова техніка HYUNDAI

В Україні бренд HYUNDAI для більшості жителів більше асоціювався з добротними, досить якісними, але в той же час недорогими автомобілями. Почувши назву цієї фірми, українці не особливо уявляв собі інструменти, які можуть виконувати поставлені різного роду завдання, чи то промислові, чи то побутові. Ситуація докорінно змінилася за останні кілька років, і тепер і в Україні, і в інших країнах світу товари HYUNDAI давно зайняли міцне на споживчих ринках. У їх число входить велика кількість силової техніки яка здатна полегшити життя і роботу багатьох людей.

На силову техніку HYUNDAI все більше і більше звертають увагу бізнесмени, приватники (власники дач, господарств, садів) і підприємства різних форм діяльності і структури. У Києві, як, втім, і в будь-якому іншому місті нашої країни, можна придбати різну силову техніку HYUNDAI. Сюди відносяться: пневмообладнання, різні резервні джерела енергії, енергетичне обладнання, Техніка для створення тиску, бензотехніка для подачі води на великі відстані, Техніка для перекачування води і т. д.

Силова техніка HYUNDAI має досить прийнятну вартість для середнього цінового сегмента населення України.

ТЕХНІКА ДЛЯ ПЕРЕКАЧУВАННЯ ВОДИ

У наш час дуже популярною стала така різновид силової техніки як помпи, вони незамінні в побуті людей, що мають дачу або живуть в приватному будинку зі своїм двором. Їх використовують для різних потреб, таких як польове зрошення і відкачування води з потрібних вам місць. Наприклад, при сильних зливових дощах, коли в погребі і підвалі з’являється багато води, мотопомпа легко впоратися з її відкачуванням. Також вона прийде на допомогу при гасінні пожеж.

Мотопомпи HYUNDAI виготовлені із застосуванням новітніх технологій і оснащені потужними двигунами. На ринок нашої країни поставляють мотопомпи виробництва Хюндай з бензиновими двигунами. Основні їх типи: робота з брудною водою (модель HYT-83), робота з чистою водою (моделі HY-53, HY-83 і HY-101), а також помпи високонапірні (модель HYH 52-80 та HYH 53-80).

Мотопомпи мають чотиритактні бензинові оригінальні заводські двигуни, що відрізняються винятковою надійність і здатністю витримувати багатогодинні навантаження.

Основні переваги техніки HYUNDAI для подачі води:

  • повна автономність роботи;
  • мобільність, так як вони досить невеликі і мають порівняно невелику вагу;
  • довговічність, за рахунок того, що ресурс двигунів, встановлених на мотопомпах, становить 4000-5000 годин;
  • легкість в обслуговування і мінімальність витрат часу при догляді за ними.

РЕЗЕРВНІ ДЖЕРЕЛА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Одним з надійних і перспективних видів у виборі резервного джерела енергії, є генератори HYUNDAI. Якщо раптово пропадає електроенергія або просто її не існує, тут без сумніву прийдуть на допомогу бензинові генератори HYUNDAI, вони особливо актуальні для власників дач, приватного сектора, також на будівництвах і під час виїзду на природу для відпочинку. Генератори діляться на професійні та домашні. Базові види генераторів мають потужність 3 – 6 кВт. На них встановлений надійний фірмовий двигун, такі моделі широко поширені в домашньому господарстві як резервне джерело для надання електрикою в невеликих і середніх потужностях. До них відносяться бензинові генератори і гібридна апаратура, вони працюють як на бензині марки АІ-92, так і на газу. 1 – 2 кВт моделі здатні постачати електрикою холодильники або бездротові електроплитки. Моделі з потужністю 3 – 6 кВт добре подають енергію для будь-яких побутових приладів або постачають їй обладнання для будівництва. Корпус у цих моделей знаходиться у відкритому вигляді, так як вимагає великого охолодження.

Професійні типи енергетичного обладнання, потужність яких коливається від 5 до 12 кіловат, з вбудованим чотиритактним двигуном від виробника, здатні витримувати великі навантаження.

Також компанія HYUNDAI POWER PRODUCTS випускає дизельні генератори HYUNDAI, які здатні без зупинки тривалий час забезпечувати електрику на будівельні майданчики і будинки, квартири. Дизельні двигуни – унікальна розробка фахівців Хюндай, якою вони по праву пишаються. Ресурс таких генераторів розрахований на роботу в 1500 годин, вони ергономічні, економні і легкі в експлуатації, так як є відмінний доступ до основних приладів і панель регулювання дуже зручна.

ТЕХНІКА ДЛЯ СТВОРЕННЯ ТИСКУ

Ще одним спектром силового обладнання компанії є компресори HYUNDAI. Вони характеризуються різною конструкцією і іншими відмінними технічними характеристиками, але основна функція у них одна – подача стисненого повітря. За своєю будовою це насоси, що працюють на електричному двигуні від виробника, оснащені балоном зі стисненим повітрям і редуктором, за допомогою якого встановлюються потрібні параметри тиску. Конструкція встановлена на візок з колесами, що дозволяє швидко перекотити насос в необхідне місце роботи. Стиснене повітря використовують для роботи з пневматичним обладнанням, при фарбуванні і очищенні поверхонь, в системах опалення, для підкачки шин автомобілів.