Професійні мотопомпи HYUNDAI

ПРОФЕСІЙНІ МОТОПОМПИ HYUNDAI: СТАНДАРТ БЕЗДОГАННОЇ ЯКОСТІ

З огляду на популярність мотопомп, їх виробництвом займаються багато брендів. Але передові позиції займають фірмові моделі виробника HYUNDAI. Ця південнокорейська компанія отримала широку світову популярність, завдяки кращому співвідношенню ціни і якості вироблених мотопомп, надійної заводській збірці пристроїв і відмінному сервісному обслуговуванню.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ МОТОПОМП HYUNDAI

Мотопомпи HYUNDAI оснащуються бензиновим двигуном від виробника, розробленим спеціально для цих пристроїв. Двигун відрізняється незаперечними перевагами:

 • Компактність збірки. Мотопомпу, завдяки цьому показнику, легко встановити в будь-якому місці: будь то дачну ділянку або будівельний об’єкт. Мотор агрегату аккуратно розташовується в корпусі і не виступає за його межі. Також компактність двигуна сприяє підвищеній мобільності при переміщенні помпи на далекі відстані.
 • Потужність. На мотопомпах HYUNDAI встановлений оригінальний потужний мотор. Робота мотора відбувається за рахунок бензинового палива. Заводські двигуни HYUNDAI можуть видавати до 3000 оборотів за хвилину, а їх моторесурс становить близько 1500 м.г. Одні типи двигунів мають вертикальний пристрій, а інші горизонтальне. Вертикальні видають потужність до 9 к.с, а горизонтальні близько 3,5 к.с.
 • Система двох валів. Це новітня технологія, яка передбачає установку двох распредвалов в голівці блоку циліндрів. Така система зустрічається в модельних видах IC-серії. При роботі, двовальний принцип конструкції, знижує оптимальний рівень потужності (за рахунок відсутності інерції). Тоді робочий ресурс стає більше (близько 2000 годин), а шум значно менше.
 • Якісна охолоджуюча система. Всі двигуни HYUNDAI володіють ефективною і надійною охолоджувальною системою. Вона оберігає двигун від нагрівання, внаслідок чого мотор не перегрівається і рідко виходить з ладу. Дана система дозволяє заощадити на частоті ремонтів (або покупки нового обладнання) велику кількість ваших коштів.

Унікальність будови корейських мотопомпзапорука якості, надійності і тривалості роботи

 • Вдала конструкція насосної частини. Весь корпус насосної частини мотопомпи виготовлений з антикорозійного алюмінію. Основні частини корпусу, такі як равлик і крильчатка виконані із застосуванням чавунної виливки (при використанні кулястого графіту). Також, у всіх моделях встановлені керамічні і прогумовані сальники (в мотопомпах для роботи з брудною водою, сальники посилені за рахунок манжетів). У високонапірних моделях сальники вуглецево – керамічні (для більшого терміну експлуатації). Патрубки в мотопомпах рівні 55 мм в діаметрі, а цей показник грунтовно збільшує продуктивність.
 • Присутність зворотного клапана. HYUNDAI забезпечив свої моделі таким гумовим клапаном і додав до нього металеву вставку. В аналогічних моделях від інших виробників вона відсутня. Зворотний клапан, таким чином, менше зношується, а в цілому, завдяки йому, немає необхідності перед запуском заливати в помпу воду. Ця функція дуже важлива, наприклад, під час боротьби з вогнем (пожежами), так як вода здатна подаватися в лічені секунди.
 • Полегшений запуск. Моделі мотопомп Хюндай розроблені з системою полегшеного запуску. Така система працює за допомогою спеціального автоматичного клапана (декомпресійного) з використанням електронного запалювання. Ця система дозволяє двигуну запускатися плавно і не створювати ривків, як під час старту, так і в процесі роботи мотопомпи. Мінімізуються можливі різкі поштовхи при будь-якому збої або різкій поломці агрегату під час роботи.
 • Розбірний механізм. Особливістю мотопомп для брудної води HYUNDAI, є те, що вони виготовлені з якісного і міцного алюмінієвого (антикорозійного) корпусу, а сама насосна частина агрегату має властивість легко розбиратися. Така конструкція дуже приваблива, так як допомагає швидко і добре очистити мотопомпу від каменів, бруду, гілок та іншого сміття. Це властивість апарату, запобігає швидкий знос механізмів, береже від перегріву і “роботи через силу” під час забивання сміття в обладнання.

МОТОПОМПИ HYUNDAI ПРЕДСТАВЛЕНІ ШИРОКИМ МОДЕЛЬНИМ РЯДОМ

Завдяки цьому, кожен споживач легко знайде мотопомпу, відповідну саме його вимогам, з потрібними і важливими характеристиками, зі спеціалізованою конструкцією. У нашому офіційному інтернет-магазині ви можете придбати мотопомпи для чистої води і брудної води, а також пожежні мотопомпи.

 • Мотопомпи для брудної води Hyundai володіють високим рівнем продуктивності і потужності. Такі апарати використовують в місцях, де необхідна для відкачування рідина сильно забруднена різним сміттям: камінням, великими шарами бруду, папером, листям і т.д. Ці апарати знайшли застосування в нафтових галузях, комунальному господарстві, при будівництві об’єктів. Головною відмінністю грязьових мотопомп HYUNDAI є невелика вага, особлива компактність, але при цьому висока продуктивність.
 • Мотопомпи для чистої води Hyundai також досить потужні і застосовуються в основному в побутових умовах: дачниками, фермерами, мешканцями приватного сектора і т.д. Вони відмінно справляються з такими видами робіт як: осушенням басейнів і різних ставків, викачуванням води з колодязів і затоплених льохів (якщо вода не сильно забруднена) та іншими. Також допоможуть під час поливу грядок і процесу іригації. Будова агрегату розраховане на безперебійну і довгу роботу.
 • Пожежні мотопомпи Hyundai виконують роботи, пов’язані з постачанням – відкачуванням чистої або не сильно забрудненої води. Така мотопомпа, в принципі, виконує ті ж функції, що і аналог для відкачування чистої води. Але все ж є відмінності. Пожежні моделі мають більш високою потужністю (600 л/хв. і вище) при подачі води під час перекачування, а також дальністю подачі і викачування води (до 2000 метрів). Дуже затребувані пожежними структурами і МНС.

НЕПРЕРИВНІСТЬ В РОБОТІ

Одним з плюсів мотопомп від компанії HYUNDAI є їх фактична безперервна діяльність. Зупинка потрібно тільки для доливання в агрегат масла або заправки його пальним. Також, якщо мотопомпа оснащена функцією водяного охолодження, необхідно ще періодично зупинятися для додавання в систему охолоджуючої рідини. Якщо рідини буде недостатньо, то мотор може перегрітися і “згоріти”, тоді доведеться чимало витратитися на покупку нового або ремонт. Не варто перевантажувати апарат, тому безперервність роботи, не означає роботу механізму протягом усього дня без перепочинку. В середньому мотопомпа повинна “відпочивати” після 6-7 годин роботи (в інструкції вказано точний показник для кожної окремої моделі). Пожежні мотопомпи HYUNDAI в основному працюють без зупинки 2-3 години, так як тиск на механізми обладнання, у них вище і відповідно відпочинок потрібен частіше.