Чому обирають дизельні генератори від HYUNDAI

ДИЗЕЛЬНІ ГЕНЕРАТОРИ HYUNDAI – НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР ДЛЯ БІЗНЕСУ

Дизельні генератори HYUNDAI – це найпоширеніші електростанції професійного класу, що працюють на дизельному двигуні. Збільшений моторесурс, а також деякі особливості конструкції дизельних генераторів дають можливість використовувати їх щодня, навіть при максимальному навантаженні.

Дизельні генератори HYUNDAI збираються і тестуються на заводах компанії – виробника в Китаї. Для їх виготовлення використовуються лише високонадійні і перевірені комплектуючі, всі етапи виробництва проходять ретельний контроль, завдяки чому якість цих пристроїв завжди бездоганна.

ПЕРЕВАГИ ДИЗЕЛЬНИХ ГЕНЕРАТОРІВ HYUNDAI

Бензинові генератори – це теж пристрої високої якості і з можливістю тривалої роботи, але за своїми особливостями будови вони краще проявляють себе в якості резерву для живлення електрикою будинків або для виконання нерегулярних будівельних і ремонтних робіт. А ось дизельні генератори HYUNDAI по функціоналу, конструкції і діапазону потужностей (від 5 до 10 кВт) націлені на професійне і промислове застосування. Крім того, у них великі габарити і сильніший, ніж у бензинових аналогів шум двигуна, що вимагає розміщення цих агрегатів в окремому приміщенні, а це можливо якраз на підприємствах, фірмах, у виробничих цехах.

Сучасна і ергономічна панель управління дизельних генераторів Хендай, так само, як і у їх бензинових побратимів професійного класу, комплектується LED-дисплеєм, на який виводяться параметри роботи (напруга, сила і частота струму, потужність) однофазними і трифазними розетками, автоматичним вимикачем, виходом на 12 вольт для зарядки акумуляторів і запобіжником.

Але крім параметрів, схожих з бензиновими генераторами, дизельні електростанції HYUNDAI мають кілька важливих переваг, властивих тільки їм. Ось кілька факторів, які, безсумнівно, позитивно вплинуть на ваше рішення купити дизельний генератор HYUNDAI:

  1. Система прямого уприскування. Дизельне паливо набагато важче бензину, тому процес його згоряння в камері сповільнюється. Щоб оптимізувати цей процес, конструктори компанії HYUNDAI застосовують у своїх двигунах систему прямого уприскування – Це найсучасніша паливна система, що включає насос високого тиску, який вприскує дизельне паливо безпосередньо в циліндри двигуна. Результат прямого уприскування – відчутне зниження витрати палива, зменшення токсичності відпрацьованих газів і зниження рівня шуму дизеля. Економія палива відбувається за рахунок його точного дозування в залежності від фактичного навантаження на двигун і досягає показника 15%.
  2. Супер двигун від виробника. Дизельні генератори Хюндай комплектуються оригінальними корейськими чотиритактними двигунами. Це економні мотори зі збільшеним моторесурсом. У них заявлений досить тривалий термін експлуатації – до 10 років. Підвищити моторесурс допомагає зниження оборотів двигуна в два рази в порівнянні з бензиновими (з 3000 до 1500), через це зменшується знос двигуна, а значить прослужать вони в два рази довше. Крім того, в дизельних двигунах встановлена сучасна система охолодження і є автоматичний контроль рівня масла.
  3. Електростартер. Дизельні генератори габаритні і важкі. Завести такий пристрій ручним пусокм за допомогою троса проблематично. А на холоді цей процес стає нездійсненним. Тому, для швидкого запуску генератора, особливо в зимовий час, практично всі моделі HYUNDAI обладнані електричним стартером. Вони запускаються легко, одним поворотом ключа запалювання. Крім електрозапуску надана можливість встановити ще й додатковий запуск – автоматичне введення резерву. Для цього на панелі є роз’єм ATS.
  4. Функція AVR. Дизельні генератори Хенде можуть служити джерелом електроенергії для будь-якого обладнання, включаючи електронні прилади, які дуже чутливі до перепадів напруги (комп’ютерна техніка, сигналізація, холодильні установки, газові котли). У них напруга утримується на постійному номіналі, завдяки вбудованій системі AVR – стабілізатора напруги.
  5. Мобільні і зручні. Корейські дизельні електростанції мобільні – вони в обов’язковому порядку оснащуються колесами для зручного транспортування, а для зниження вібрацій часто обладнуються подвійною опорою.

РІЗНОВИДИ ДИЗЕЛЬНИХ ГЕНЕРАТОРІВ HYUNDAI

Дизельні генератори HYUNDAI можуть бути трифазні і однофазні. Трифазні моделі розроблені спеціально для виробничого, станкового або будівельного обладнання та іншої різної електротехніки з напругою 380 В. На панелі у них є також роз’єм для живлення електричних приладів, що працюють від стандартної побутової мережі 220В. Тобто, дві розетки: вихід на 230В і вихід на 400В.

Однофазні дизельні електростанції HYUNDAI призначені для живлення різних електричних приладів, що працюють від стандартної мережі 220В. у них одна розетка на панелі, до них підключають всю побутову та комп’ютерну техніку, освітлення. Купити дизельний генератор HYUNDAI з однією фазою можна як для дому, так і для офісу.

Ще моделі дизельних генераторів Хендай відрізняються один від одного варіантами виконання – відкрите або закрите. Моделі лінійки DHY-SE розміщені в спеціальних кожухах – міцних корпусах, які добре поглинають шум двигуна. корпусі, що створює шумовий захист. Дизельні генератори HYUNDAI лінійки DHY-LE відкритого типу, вони встановлені на дуже міцній амортизаційній рамі, що захищає важливі вузли генератора і усуває вібрацію.

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ ДИЗЕЛЬНИХ ГЕНЕРАТОРІВ HYUNDAI

Однією з переваг дизельних генераторів HYUNDAI є те, що в них відсутні вразливі місця, тобто ступінь захисту від вологи і від попадання твердих предметів в двигун, альтернатор і електронні систем управління і контролю дуже висока.

Завдяки такому ретельному підходу і продуманості кожної дрібниці, ці пристрої можна використовувати на будь-яких об’єктах: в запиленому цеху, під відкритим небом, на підприємствах з підвищеним температурним режимом. Їх часто купують в якості основного джерела електроенергії для будівельних майданчиків, адже дощ, сонце і мороз жодним чином не вплинуть на нутрощі генератора.

Здатність працювати безперервно, на одній заправці протягом 20 годин в поєднанні з мобільністю робить дизельні генератори HYUNDAI затребувані аварійно – рятувальними бригадами і комунальними службами.

Як додаткове джерело живлення генератори HYUNDAI незамінні на торгових об’єктах, у виробничих цехах, в майстернях, на телефонних станціях – там, де тривале відключення електроенергії загрожує втратою грошових коштів.

Оскільки параметри вихідного струму у дизельних генераторів HYUNDAI високі, а напруга стабільна, то вони придатні для живлення медичного обладнання (в клініках, лікарнях) і комп’ютерної техніки в офісах.

Генератори HYUNDAI позиціонуються як професійні пристрої, тому вони настільки популярні в найрізноманітніших сферах економіки і бізнесу.

Перед тим, як вибрати дизельний генератор для свого будинку або невеликого бізнесу, потрібно точно визначити, чи є у вас потреба в такому потужному пристрої. Для цього потрібно підсумувати кількість електроенергії, яку споживає вся ваша електротехніка.

Якщо вийде близько 5 кВт, то можна сміливо купувати дизельний генератор HYUNDAI – надійне і якісне джерело електроенергії.