Будівельна техніка HYUNDAI

Будівельна техніка HYUNDAI виробляється на заводах компанії в Китаї. Це дійсно вироби заводської якості, повністю відповідають європейським стандартам, що підтверджено відповідними сертифікатами.

Головна класифікація машин стосується типу приводу. Розрізняють бензинові, дизельні та електричні агрегати. Для виконання завдань всередині приміщень доцільно використовувати техніку з електродвигуном. Вона тиха, не виробляє шкідливих вихлопів, відмінно справляється з покладеними на неї функціями. Бензинова техніка – найпоширеніший варіант. Чому? По-перше, потужна і продуктивна. По-друге, найширший асортимент. По-третє, доступна за ціною.

ВІБРОПЛИТИ І ВІБРОТРАМБОВКИ

Дана дорожня техніка призначена для ущільнення незв’язних і малозв’язних будматеріалів, а також відсипів. Такі машини допомагають вирівнювати і ущільнювати різні за структурою поверхні, усувати повітряні ями в нижніх шарах грунту. Віброплити HYUNDAI знадобляться для обробки грунту, піску, щебеню, асфальту, бетону, глини або суглинку. З їх допомогою ущільнюють також плиткове покриття.

Вага, габарити, потужність пристрою вибирають з урахуванням фракції оброблюваного матеріалу, товщини шару, що ущільнюється, розміру ділянки.

Як зрозуміти, яку конструкцію вибрати? Рішення просте: для глибоких місць і невеликих поверхонь підійде вібротрамбовка HYUNDAI, а довгі і великі майданчики зручніше обробляти виброплитой.

Вібронога HYUNDAI відрізняється інтенсивною локальною роботою. Трамбуюче зусилля зосереджено на конкретній ділянці, допомагає досягти максимально якісного результату ущільнення. З нею важкувато працювати, оскільки оператору необхідно постійно тримати баланс. Вібрації передаються досить сильно, обладнання може відводити в сторону.

З віброплитою простіше. Вона стійка, не вимагає балансування, менше стомлює працівника. За технічним устроєм розрізняють реверсивні і нереверсивні моделі.

Головна перевага реверсивної конструкції: пересування вперед і назад, що добре, наприклад, для вузьких, довгих канав. На великих відкритих майданчиках можна обійтися нереверсивної віброплитої, яка рухається в одному напрямку, а повертається під впливом фізичної сили людини.

ЗАТИРАЛЬНІ МАШИНИ ДЛЯ БЕТОНУ

Пристрої, призначені для чорнової або завершальної зачистки бетонних підлог при будівництві житлових або промислових об’єктів. Це досить трудомісткий і тривалий процес, особливо, коли мова йде про великі площі. Вертольоти допомагають вирівняти і відшліфувати бетон, підготувати його до завершального покриття. Вони бувають однороторні і двохроторні. Комплектуються лопатевими ножами для чистової затирки або диском для загладжування поверхні.

Затиральна машина HYUNDAI – надійні помічники з довгим терміном експлуатації, справжні професіонали своєї справи.

Купуйте оригінальну продукцію HYUNDAI в нашому інтернет-магазині і насолоджуйтеся роботою якісним і високоефективним обладнанням!