Бензинові мотокоси HYUNDAI

БЕНЗИНОВІ МОТОКОСИ HYUNDAI – ШВИДКЕ РІШЕННЯ НАЙСКЛАДНІШИХ ЗАВДАНЬ

Бензинові мотокоси HYUNDAI – це невеликі, але продуктивні інструменти для прибирання рослинності на будь-якій території, будь то садова ділянка або зарослі майданчики комунального господарства. Ручні моделі володіють різними технічними характеристиками, здатні задовольнити потреби приватного власника або власника невеликої компанії. Агрегати прекрасно впораються зі скромними ділянками до 10 соток і підійдуть для виконання масштабних робіт з великими обсягами.

Компанія HYUNDAI стотно розширила сферу своєї діяльності, тепер до уваги вітчизняного споживача товари для садівника, власника заміського будинку і ділянки. Численний асортимент покликаний в допомогу городнику, садівникові і не тільки. Популярності бренду в чималому ступені сприяє його спрямованість на досягнення бездоганної якості продукції при її доступності для всіх верств населення. Розумні ціни на продукцію торгової марки з дотриманням всіх світових стандартів якості та безпеки – це ще один аргумент на користь незамінних помічників.

На підтвердження впевненості компанії в надійності своїх продуктів, вона надає тривалу гарантію. На деяку продукцію гарантія становить 3 роки. Численні пункти сервісної підтримки знаходяться практично у всіх містах України. Висококваліфіковані фахівці допоможуть розібратися в технічних тонкощах, допоможуть вибрати і придбати вподобану техніку. Розкажуть про її можливості та переваги.

Мотокоси HYUNDAI популярний інструмент з високою якістю збірки, комплектуючих і безумовною надійністю. Вони впораються з густими заростями, зможуть позбавити ділянку від невеликих дерев і розрісшихся чагарників. Зручні агрегати незамінні на ділянках з великою кількістю перешкод у вигляді саджанців, лавок, альтанок. Для їх продуктивної роботи не має значення складність рельєфу, вони також впевнено впораються з високими заростями на рівній ділянці і на горбистій місцевості. Роботі косаря не заважатиме ні дощ, ні сонячна погода.

ЯК ОБРАТИ МОТОКОСУ

Вибрати мотокосу непросто. Будь-яке завдання, вимагає відповідний інструмент, що володіє необхідними параметрами.

Для стандартного ділянки в садовому кооперативі, на якому більшу частину території займають господарські будівлі, альтанка, дерева і декоративні кущі, відмінним варіантом буде модель коси HYUNDAI Z 250. За допомогою такого інструменту можна акуратно обробити газони і клумби, дістатися до трави під лавкою і столом. Ретельно зрізати траву уздовж стін і парканів, навколо дерев і кущів.

Для невеликих територій до 3 соток, де є велика галявина, кілька клумб і газонів, підійде модель HYUNDAI Z 350, з прямою штангою, розбірним валом. Її зручно переносити в складеному стані. Потужність двигуна цієї моделі складає 1,2 к.с.  Або легка і бездоганна по конструкції коса HYUNDAI Z 260, яка також має розбірну штангу, в якості ріжучого інструменту можна застосовувати металевий ніж, а потужність двигуна становить 1 к. с.

Господарства з площами більше 4-х соток потребують бензокоси підвищеної потужності, такої як HYUNDAI Z 340 з роз’ємним валом, велосипедною ручкою і ранцевим наплічним ременем, потужність двигуна якої 1,6 к.с., та HYUNDAI Z 450, яка також має розбірну штангу, потужність двигуна якої складає 1,7 к.с. також прекрасно впорається з фермерськими угіддями і роботами в саду.

Заслуговують на окрему увагу моделі, призначені для тривалих за часом і збільшених за обсягом робіт. Коса HYUNDAI Z 420 з потужністю двигуна 2,3 к. с. і роз’ємним валом для більш комфортного транспортування і модель HYUNDAI Z 435, у якій не розбірна штанга, а потужності двигуна 2,4 к. с. вистачає для того, щоб захопити за один раз смугу в 450 мм.

Мотокоси зі збільшеним робочим ресурсом підійдуть для роботи в комунальних службах з прибирання та благоустрою територій, біля будинків, в парках і в скверах. Для таких завдань купуються професійні мотокоси, здатні витримувати тривалі навантаження. Бензокоса HYUNDAI Z 535 з жорстким валом, з двигуном на 1,9 к.с. і професійної антивібраційною системою, відмінний екземпляр для таких робіт.

Унікальна конструкція фірмового двигуна ХЮНДАЙ

Двотактні двигуни власної розробки компанії з нікасіловим покриттям циліндра і металокерамічним редуктором володіють високим ступенем надійності. Їх безумовними достоїнствами є:

  • нікасилове покриття циліндра, яке сприяє підтримці необхідного теплового балансу;
  • система EasyStart, яка допомагає не тільки завести двигун з одного несильного ривка оператора, але і значно впливає на зниження витрати палива;
  • професійна поршнева група здатна витримувати підвищені навантаження;
  • редуктор японського виробництва WALBRO, зроблений з металокераміки, завдяки чому мотокоси мають мінімальний рівень вібрації, а також низький рівень шуму. Якісний редуктор забезпечує передачу високого крутного моменту від двигуна на ріжучу частину;
  • додаткова система, яка знижує і без того малий рівень механічних коливань (вібрацію), в результаті робота оператора стала ще більш комфортною, а навантаження на м’язи косаря істотно знизилася;
  • система швидкого старту доповнена деякими конструктивними особливостями, в основі яких значне зниження тиску під час запуску двигуна. Тепер, для легкого старту навіть при низькій температурі повітря не треба докладати великих зусиль. Двигун заводиться з однієї спроби.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ МОТОКІС HYUNDAI

Форма штанги: пряма або вигнута

Мотокоси представлені в двох варіантах конструкції штанги. Наприклад, модель Z 250 аматорської серії має вигнуту штангу, в якій замість валу знаходиться металевий трос. Такою косою зручно працювати на обмежених просторах або у вузьких місцях. Прямою штангою обладнані моделі зі збільшеним моторесурсом і професійним призначенням.

Розбірна або цільна конструкція

Розбірний вал – вельми зручна конструктивна знахідка. Косу можна легко транспортувати. У розбірному стані вона вільно поміщається в багажнику легкового автомобіля. Зберігати інструмент в розбірному стані теж простіше, адже він займає менше місця. Не треба думати, що розбірна конструкція з часом принесе проблеми у вигляді люфту, ретельно підігнані деталі забезпечують надійність і довговічність з’єднання. Гнучкий вал амортизує при ударі ріжучого блоку об тверді предмети і запобігає поломкам.

Вал, який не розбирається, має ідеальне балансування, така конструкція підкреслює професійний рівень інструменту. З точки зору перевезення, це не особливо зручно, але така конструкція повністю виключає навіть випадкове потрапляння піску і пилу всередину механізму. Сталевий вал, який знаходиться всередині штанги, не піддається деформації, навіть при сильних навантаженнях. Тому такі моделі повністю виправдовують себе при роботі з жорстким чагарником.

Від форми ручки залежить зручність управління

Велосипедна рукоятка допомагає кращій концентрації і правильній динаміці роботи оператора. Завдяки спеціальному регулюванню і системі фіксації, оператор може виставити таку висоту рукоятки, яка максимально підходить під його зріст і комплекцію. Регулювання висоти відбувається без застосування додаткових інструментів. Всі кнопки управління знаходяться під рукою у оператора.

D-подібна ручка має вдосконалену конструкцію з двома точками захоплення, тому управління косою під час роботи стало ще більш комфортним. Вона також обладнана кріпленням і може пересуватися уздовж штанги. Керуючі кнопки знаходяться на самій штанзі. Прогумоване покриття будь-якої рукоятки забезпечує м’яке комфортне захоплення і щільне утримання інструменту під час роботи.

Ріжуча системакосильна головка або сталевий ніж

Металевий ніж прекрасний інструмент для косіння товстих стебел, дрібного чагарнику і навіть нетовстих гілок. Він володіє тривалим терміном експлуатації, здатний зрізати навіть невелике деревце.

Котушка зі струною, тримерна головка, встановлюється для скошування високої трави на відкритих просторах або в місцях, де є високі стіни, уздовж парканів і дерев.

Від діаметра струни залежить, яку товщину стебел здатний зрізати інструмент. Менша товщина підійде для м’якої і свіжої трави, більш товста струна зможе зрізати щільні бур’яни.

Напівавтоматична подача струни, відрізняється простою конструкцією. Яка дозволяє висунути струну на необхідну довжину, не зупиняючи двигун.

Зміна обладнання не забирає багато часу від оператора. Просте кріплення дозволяє змінити насадки за лічені хвилини. Захисний кожух не дає залишкам трави летіти в бік оператора.

Який тип ременя краще?

Ремінь через плече допоможе оператору так збалансувати вагу коси, щоб не відчувати втоми в м’язах, чому в чималому ступені сприяє мала вага інструменту. Ручну косу не треба тримати весь час в руках, а м’який ремінь з подвійною прокладкою не тисне на плече.

Ранцева конструкція наплічного ременя має вигляд жилетки, яка одягається на плечі і закріплюється на поясі, нею обладнані агрегати професійного класу. Такий комплект допомагає правильно розподілити навантаження і вагу коси на всі м’язи спини і грудної клітини оператора. М’які подушки не дають ременям врізатися в плечі, чому тривала робота стає більш зручною і менш стомлюючою.