Як обрати електричну пилу HYUNDAI

ЕЛЕКТРОПИЛИ HYUNDAI – ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАГОТОВЛІ ДРОВ У ПОБУТІ

Південнокорейська компанія HYUNDAI POWER навесні 2020 року  оновила ряд електропил серії ХЕ, призначених для робіт на присадибній ділянці. Основні області застосування – це побутові ремонтні роботи всередині будинку і біля нього, дрібні будівельні роботи на дачі, підрізання  садових дерев, обрізка гілок та заготівля дров на зиму. У серії є моделі з підвищеною потужністю двигуна і подовженою шиною, які позиціонуються як напівпрофесійні. Вони придатні для виконання  різних робіт з очищення та обрізки паркових зон (комунальні служби), а також для фермерів і професійних садівників, для використання на будівництвах, спилювання не товстих дерев.

Нові електричні ланцюгові пили HYUNDAI – це прості і легкі інструменти, вагою в 5-6 кг, з чудовими характеристиками різання і високою якістю виготовлення. Їх підвищена міцність і зносостійкість обумовлена ​​тим, що ці інструменти розробляються, збираються і тестуються на власних заводах компанії, розташованих в Китаї.

Електричні ланцюгові пили HYUNDAI гарні ще й тим, що вони дуже зручні і безпечні. Для підвищеної безпеки при роботі використовується інерційне гальмо ланцюга, інструменти відмінно збалансовані, комфортно лягають в руку, а рукоятка розроблена таким чином, що попереджає зісковзування руки і дозволяє утримувати електроінструмент міцно і надійно.

При високих показниках продуктивності корейські електропили характеризуються відмінним співвідношенням ціни і якості. Ціна електричних ланцюгових пил HYUNDAI набагато нижча, ніж у бензинових пил цього ж бренду. Невисока ціна аж ніяк не означає низьку якість, просто конструкція електродвигуна набагато простіше, ніж бензинового, у нього немає дорогих і дуже складних елементів.

ЕЛЕКТРОМОТОРИ «ХЮНДАЙ» – ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ЗА РОЗУМНІ ГРОШІ

Електричні двигуни, встановлені на корейських ланцюгових пилах, мають потужність в 1800 і 2400 Вт і працюють від мережі 220 В. Це власні заводські двигуни від компанії Хюндай. Вони сильні і продуктивні, забезпечують хороше і ефективне різання, оскільки змушують ланцюг рухатися в великою швидкістю – 14 м в секунду. Завдяки цьому, досягається висока продуктивність при невеликих зусиллях, а невелика вага електричних моторів дозволить працювати довго і без втоми.

Саме двигуни визначають той фактор, що електричні пили HYUNDAI проходять крізь дерево легко і без особливого напруження з боку користувача. Плюси електричних двигунів ще і в тому, що вони негаласливі при роботі, економні і добре захищені від перепадів напруги в електричній мережі і від перегорання спеціальними плавкими запобіжниками.

ЯК ПРАВЕЛЬНО ВИБРАТИ ЕЛЕКТРИЧНУ ПИЛКУ

Перед тим, як вибрати електричні ланцюгові пили HYUNDAI, потрібно визначити вид робіт, для яких вона призначена – аматорські або професійні. Виходячи з цього, орієнтуйтеся на потужність двигуна. Але пам’ятайте, що менша потужність двигуна завжди компенсується невеликою вагою і зручністю роботи, зате більш потужний мотор може працювати безперебійно набагато довше, він менше гріється під навантаженням. Найпродуктивніша модель HYUNDAI ХЕ 2450 досягає найбільшого показника потужності в електричних пил – 2,4 кВт. Мати такий потужний електричний інструмент для роботи на дачі або в заміському будинку – це, звичайно, перевага. Але він укомплектований довгою шиною, важить більше, а також більше тягне електрики з мережі, тому актуальним є для робіт підвищеної складності і навантаження.

ПРОДОЛЬНЕ РОЗТАШУВАННЯ ДВИГУНА – ВІДМІННИЙ БАЛАНС І МАНЕВРЕНІСТЬ

Купити ланцюгові пили HYUNDAI для обрізки дерев в саду або парку – відмінне рішення, оскільки вони вузькі і компактні і легко спилюють гілки діаметром 15-20 см. Ці інструменти відмінно збалансовані і маневрені. Причина цього – поздовжнє розташування двигуна.

Двигун розташований уздовж уявної лінії напрямку роботи, тому він як би складає одне ціле з витягнутою рукою людини і направляючою шиною. Зрозуміло, що таке компактне розташування електричного мотора надає розширений спектр можливостей при роботі: можна пиляти під будь-яким кутом, уздовж, поперек, нахиляти пилу, легко маневрувати інструментом серед густих гілок дерев, не зачіпаючи ті гілки, які потрібно зберегти. Вам не доведеться постійно утримувати баланс інструменту, оскільки пилу ні в якому разі не «поведе вбік» від лінії розпилу. Результат – менше навантаження на руки і відсутність втоми.

ДОВЖИНА ШИНИ ВПЛИВАЄ НА ШВИДКІСТЬ РОЗПИЛУ

Одна з важливих характеристик ланцюгових пилок – довжина її шини. Цей показник у менш потужної моделі HYUNDAI XE 2250 становить 35 см. Це оптимальна, найпоширеніша довжина шини у аматорських пил. Її цілком достатньо для виконання основних видів побутових робіт на присадибній ділянці, на дачі, в заміському будинку. При такій довжині шини розпил відбувається швидко і ефективно, без непотрібної напруги рук і спини, тому для спилювання гілок і розпилу невеликих дощок вона найбільш підходяща.

У більш потужних моделей довжина шини досягає 40,5 см, що вважається напівпрофесійним показником. Пильна гарнітура відповідає потужності встановлених двигунів, тому пилкою з подовженою шиною можна пиляти більш товсті стовбури дерев, вона добре впорається з підвищеними навантаженнями.

ІНЕРЦІЙНЕ ГАЛЬМО ЛАНЦЮГА – МАКСИМАЛЬНИЙ РІВЕНЬ ЗАХИСТУ

Компанія HYUNDAI POWER завжди надає максимальне значення безпеці своїх інструментів, тому у електропил цього бренду застосоване інерційне гальмо ланцюга.

Ефективне автоматичне гальмо ланцюга у електропил Хюндай ще називають захистом пили від зворотного удару, оскільки воно спрацьовує в тому випадку, коли виникає віддача (інерція) в процесі пиляння. Суть його полягає в тому, що металевий трос вбудованого аварійного зчеплення натягується, якщо зубці пилки заклинюють в дереві, відскакують від занадто твердої породи, одним словом – відхиляються від лінії розпилу. Розтягуючись, трос спрацьовує як гальмо і зупиняє зубчастий ланцюг електропили миттєво – всього за 0,12 секунди. Ланцюгове інерційне гальмо дуже важливий елемент конструкції, що підвищує рівень захисту працюючої людини, робить роботу безпечною.

НАТЯГ ЛАНЦЮГА: КЛЮЧОВИЙ І БЕЗКЛЮЧОВИЙ

У різних моделей ланцюгових електропил Хюндай встановлені різні систем натягу ланцюга. У менш потужної електричної пилки застосовується ключовий натяг, для цього потрібно використовувати гайковий ключ, який йде в комплекті. Послаблювати і затягувати кріплення за допомогою гайкового ключа – процес, який вимагає деякого часу і фізичних зусиль, тобто, робота гальмується, зупиняється. Але існують думки, що така система – більш безпечна, ніж безключова, оскільки кріплення затягується сильніше і міцніше фіксується. Є користувачі, які довіряють тільки електропилам з ключовою натяжкою ланцюга, але це – нічим не підтверджена думка.

Навпаки, безключевий натяг ланцюга фахівці вважають системою, яка на порядок вище ключової. Адже ланцюг встановлюється і натягується без зайвих зусиль, без додаткових інструментів, в будь-яких умовах. Проста система натягу ланцюга, що не вимагає використання інструментів, знайшла своє відображення в моделях електричних пил корейського бренду. Вона швидка і зручна.

АВТОМАТИЧНЕ ЗМАЩЕННЯ ЛАНЦЮГА – ТРИВАЛИЙ ПЕРІОД РОБОТИ

Догляд за електропилками Хюндай зовсім нескладний, так як змащування ланцюга у них виконується в автоматичному режимі. На інструменті є невеликий бачок для масла з вбудованим віконечком, яке дає можливість контролювати рівень масла. При самостійному техобслуговуванні електричної пилки є велика ймовірність того, що ви забудете вчасно змастити інструмент, а це загрожує передчасним його зносом. Автоматичне мастило усуває цю проблему і гарантує тривалий термін експлуатації електричних пил від корейського виробника навіть при інтенсивному і щоденному їх використанні.