Інші категорії

Договір оферти

ВИЗНАЧЕННЯ ТА ТЕРМІНИ:

1. Сайт-web-сайт, що належить власнику сайту і має адресу в мережі Інтернет hyundaipower.com.ua, за допомогою якого користувач має можливість здійснити покупку бажаного товару.

2. Користувач ( Ви) – фізична особа, резидент України, яка досягла 18-річного віку, володіє повною дієздатністю, використовує даний сайт і/або його окремі інструменти, що погодилася з умовами публічної оферти і виконала всі її умови описані нижче.

3. Покупець-користувач, який здійснив замовлення на сайті www.hyundai-ukraine.com.ua.

4. Адміністрація сайту-Адміністрація інтернет-магазину “HYUNDAIPOWER”» hyundaipower.com.ua, фізична особа-підприємець Аскоченських Дмитрій Ігорович (код ЄДРПОУ 3235704096) Індекс 40033, м. Суми, Білопільський шлях, 28,

5. Угода-дана публічна оферта, включаючи всі її умови.

6. Продавець-юридична особа або фізична особа-підприємець, яка розміщує на Сайті інформацію про товари та/або послуги, які можна замовити. Продавцем може бути, як адміністрація так і будь-яка інша особа, якій адміністрація надала право на розміщення відомостей про товар та/або послуги. Найменування продавця вказується в документах на передачу товару Покупцеві (акт прийому-передачі, Видаткова накладна, товарний чек, фіскальний чек тощо, що підтверджують факт передачі товару Покупцеві).

7. Товар-товари, послуги, інші матеріальні та нематеріальні об’єкти, інформація про які розміщена на сайті.

8. Замовлення-звернення Користувача через Сайт і / або за допомогою дзвінка на гарячу лінію до продавця з проханням здійснити замовлення товару, а також сукупність товарів, зазначених у замовленні Користувача.

9. Платник-особа, яка здійснює оплату замовлення Користувача.

10. Одержувач-особа, зазначена платником у формі замовлення як особа та уповноважена платником отримати товар. Якщо інше не зазначено у формі замовлення, одержувачем є платник.

11. Пропозиція-відомості про товар, розміщені Продавцем на сайті, які включають в себе інформацію про товар, його ціну, способи оплати і доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції на товар, а також інші умови замовлення товару. Умови пропозицій, розміщених на сайті, встановлюються продавцем. Пропозиція є інформацією про можливі умови замовлення товару.

12. Сторони-Продавець, Покупець, Користувач.

1. ПРЕДМЕТ ТА УМОВИ УГОДИ

1.1. Ця Угода регулює порядок доступу користувача до інформації, що розміщується на сайті, порядок використання Сайту, а також можливість передачі таких товарів Користувачеві.

1.2. Ця Угода є публічною офертою. Використовуючи матеріали та інструменти сайту, Користувач вважається беззастережно і безумовно приймає (акцептує) цю угоду. Користувач зобов’язаний повністю ознайомитися з умовами цієї Угоди до реєстрації на сайті та / або проставлення символу «галочка». Реєстрація користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Угоди користувача (відповідно до статей 641, 642 Цивільного кодексу України).

1.3. Сайт є платформою для розміщення пропозицій про продаж товарів продавцями.

1.4. Інформація про товар відображається на сайті hyundaipower.com.ua і є динамічною. Це означає, що інформація може бути оновлена, змінена і доповнена адміністрацією в будь-який момент часу без попереднього повідомлення Користувача. Будь-яка інформація про товар продавця, умови акції, ціну товару, і будь-які інші правила надання послуг продавцем відображаються на сайті hyundaipower.com.ua. Адміністрація сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Зміни набирають чинності з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті hyundaipower.com.ua.

1.5. Цей договір може бути укладений право – і дієздатним користувачем, який досяг 14 років, з урахуванням особливостей, передбачених главою 4 Цивільного кодексу України. Приймаючи умови договору, ви підтверджуєте свою право – і дієздатність, приймаєте на себе зобов’язання, що виникають в результаті використання сайту hyundaipower.com.ua і укладення даного Договору.

1.6. Пропозиція на сайті не є офертою. Користувач після ознайомлення з розміщеною на сайті пропозицією має право зробити оферту продавцю шляхом заповнення форми замовлення та / або здійснити замовлення через Колл Центр сайту. Заповнення форми Замовлення вважається офертою Користувача продавцю на замовлення Користувачем товару на умовах, зазначених у відповідній пропозиції.

1.7. Оферта вважається прийнятою продавцем, якщо Продавець здійснив дії, що свідчать про прийняття оферти Користувача, а саме: фактично відвантажив товар, приступив до надання послуг Відповідно до умов, передбачених офертою Користувача, надав рахунок на оплату замовлених товарів.

1.8. Продавець має право запропонувати замовити товар на інших умовах після отримання оферти Користувача. В такому випадку дана пропозиція вважається зустрічною офертою і має бути прийнято Користувачем. Прийняттям зустрічної оферти вважається фактичне отримання користувачем та / або одержувачем товару на умовах, передбачених зустрічною офертою. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту отримання товару покупцем.

1.9. Погодженням всіх істотних умов Сторонами є оплата та/або фактичне отримання товару покупцем, а також відвантаження товару продавцем.

1.10. Сторони погоджуються, що направлення продавцем і/або адміністрацією сайту будь – яких повідомлень про наявність товару, прийняття замовлення, терміни доставки товару, його ціну, умови і форми оплати, статус і/або зміни статусу замовлення і т.п., відправлених продавцем і/або адміністрацією сайту за допомогою електронної пошти, sms-повідомлень, за допомогою телефонії, є виключно повідомленням Покупця про отримання оферти продавцем і не може свідчити про її акцептуванні продавцем.

1.11. Доставка товару здійснюється компанією перевізником “Нова Пошта” «шляхом самовивозу з відділень» Нової Пошти, або самостійним вивезенням товару клієнтом з пункту видачі компанії “HYUNDAIPOWER”.

Продавець не здійснює доставку на окуповані території України (АРК, території Луганської та Донецької областей), а також інші населені пункти, які не забезпечені відділеннями компанією перевізником. Користувачі погоджуються з тим, що вартість товарів/послуг продавця, розміщених на сайті ініціатором, може збільшуватися без попереднього повідомлення.

1.12. Моментом отримання товару одержувачем підписання Одержувачем документа, що підтверджує факт прийняття замовного Користувачем товару (товарно-транспортна накладна, акт прийому-передачі, Декларація на пересилку, товарно–транспортна накладна і т.д.) або фактичне отримання одержувачем товару і вчинення ним дій, що свідчать про прийняття товару. Перед відправкою товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні Товару Одержувач зобов’язується перевірити товар на наявність пошкоджень, а також наявність комплекту необхідних документів (товарний чек, гарантійний талон, акт прийому-передачі) і в разі проблем на місці пред’явити претензії службі доставки. Продавець не несе відповідальність за дії компанії перевізника.

1.13. При прийнятті (акцептуванні) оферти продавця Користувач надає згоду про отримання інформації про товар за допомогою дистанційного зв’язку. Проставлений підпис на документах, що підтверджують прийняття товару та / або фактичне прийняття товару, означає, що одержувач отримав всі необхідні відомості (інформацію) про товар до моменту його прийняття.

2. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

2.1. Будучи користувачем сайту, ви гарантуєте не робити будь-яких дій, що порушують законодавство України, норми міжнародного права і дій, які можуть порушити нормальне функціонування сайту.

2.2. Користувач зобов’язаний своєчасно проінформувати адміністрацію сайту про несанкціонований доступ до особистої сторінки користувача третіми особами. Для інформування користувач повинен звернутися в Службу підтримки за координатами, вказаними на сайті.

2.3. Користувач надає свою згоду на використання та обробку персональних даних користувача відповідно до чинного законодавства України.

2.4. Приймаючи умови Угоди користувача, Користувач також підтверджує, що ознайомлений і згоден з Політикою Конфіденційності Сайту, а також з умовами даної Угоди.

2.5. Приймаючи умови Угоди користувача, Користувач підтверджує, що він є право – і дієздатним, а також що у нього відсутні будь-які обмеження в дієздатності.

2.6. Коментарі та інші записи користувача на сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України та загальноприйнятих норм моралі і моральності.

2.7. Відповідальність за грошові перекази, які здійснюють платники, повністю лежить на банках і платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Користувач. Продавець не бере на себе відповідальність за дії процесингових центрів.

2.8. Власник сайту не несе відповідальність за працездатність обладнання, на якому розміщений Сайт, доступність сайту, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення користувачами доступу до Сайту.

2.9. Продавець не несе відповідальність за дії перевізника, в тому числі за терміни перевезення компанією перевізником, а також за збереження доставки.

2.10. Відповідальність продавця за зміни умов замовлення товару обмежується правом одержувача (Користувач, платник) відмовитися від замовлення товару і вимагати повернення сплачених за нього коштів (якщо вони оплачені).

Top
X