Чому обирають бензопили HYUNDAI

Відома південнокорейська компанія HYUNDAI пропонує своїм споживачам бензопили, що відповідають самим жорстким світовим стандартам, з відмінними технічними характеристиками.

Блискавичному розгону бензопили HYUNDAI на старті позаздрить навіть гоночний автомобіль. Система EASYSTART – технологічна новинка, вдосконалена південнокорейськими фахівцями робить старт дійсно легким, навіть при довгих перервах в роботі або при низьких температурах. Завдяки використанню високоякісних інноваційних матеріалів, опір троса стартера знижено на одну третину, що робить запуск пили максимально легким і швидким. Електронне запалювання в поєднанні з японським карбюратором WALBRO забезпечують не тільки легкий пуск двигуна, а і його секундний розгін до максимальної величини оборотів.

Гальмує бензопила HYUNDAI  ще швидше, ніж те ж спортивне авто, тому що фахівці компанії HYUNDAI  передбачили два способи зупинки пилки: звичайний – кнопкою «Стоп» (1-2 секунди) і надзвичайний (моментальне ланцюгове гальмо). У другому випадку трос аварійного зчеплення гальмує зубчастий ланцюг бензопили в одну мить – за 1/10 частку секунди.

П’ять причин купити бензопилу HYUNDAI:

На сьогоднішній день на ринку України представлені бензопили HYUNDAI лінійки Х (моделі Х370, Хундай Х420, Х520), з різною потужністю, продуктивністю і довжиною шини.

– У них встановлений заводський двигун HYUNDAI – бензиновий, двотактний, з професійною поршневою групою. У найпродуктивнішої моделі Х520 (професійний клас) він досягає потужності 3,4 к.с. Економічний, зі збільшеним моторесурсом, тому в змозі витримувати тривалі серйозні навантаження.

– Корпус бензопил HYUNDAI дуже міцний, виготовлений із магнезійового сплаву.

– Для заправки бензином і маслом не потрібно застосовувати інструменти.

– Зручна рукоятка (прогумована) і передній упор значно зменшують вібрацію і полегшують роботу користувача.

– Бензопили HYUNDAI оснащені ланцюгом OREGON, який  являється універсальним і легко замінюється. По всій довжині пили – гострі зуби, які при роботі пили проходять одне й те ж місце 500 разів в секунду. Боковий натягувач запобігає контакту користувача з ланцюгом пилки. Натяг і заміна ланцюга проводиться легко і швидко, завдяки боковому болту регулювання і штифту посадки.

Чому бензопили HYUNDAI завоювали народну довіру?

 Крім зазначених найважливіших моментів в роботі бензопил HYUNDAI, українського споживача приваблює ще й бездоганна якість інструменту, яка представлена у бренду HYUNDAI, як завжди, в оптимальному співвідношенні з його ціною.

Доступні населенню України в середньому ціновому сегменті, бензопили HYUNDAI є найпопулярнішим інструментом, як для домашньо-побутових потреб, так і для виконання широкого спектру професійних робіт: сільське господарство, будівництво, садово – паркові роботи. А в рядах інструментів, задіяних в лісових технологіях, бензопила HYUNDAI завжди стоїть першою, оскільки вона – дуже потужна і швидка, перевершує за швидкістю ручну пилку в десятки разів.

І ще, приємний момент від бензопил HYUNDAI: вони – найлегші і найкомпактніші в своєму класі потужних і високопродуктивних пил, які працюють на бензиновому двигуні. Перша модель HYUNDAI Х370 важить всього 4,5 кг – просто пір’їнка, чи не так? Але при цьому двигун у неї – 2 к.с., що дозволяє якісно виконувати різні роботи в саду і лісі, а також прекрасно справлятися не тільки з обрізанням молодих гілок, а й з розпилюванням товстих колод. Що тоді вже говорити про більш потужні моделі HYUNDAI?